Satsang. Spotkanie z Jeszuą

Jeżeli zadajesz sobie pytania – Kim jestem? Co to znaczy być prawdziwie szczęśliwym i spełnionym? Czym jest to, co nazywamy oświeceniem? Jak wygląda droga do boskości?- to spotkanie jest dla Ciebie.

W duchu non – duality będziemy odkrywać sami siebie, dowiemy się w jaki sposób się przebudzić i jak powrócić do Domu wewnątrz nas samych.

W dzisiejszych czasach zapanowała moda na oświecenie, lecz prawdziwych nauczycieli jest wciąż zbyt mało. Ludzie mają coraz bardziej dość cierpienia i bólu, dosyć smutku. Chcą się naprawdę budzić, i w tym właśnie celu jesteśmy wszyscy teraz na tej pięknej planecie. Wokół nas rozkwita nowa energia, która pomaga nam w tym procesie. 

I nie tylko energia…są z nami także Wzniesieni Mistrzowie ,którzy wspierają nas we wszystkim. Są wśród nas nauczyciele, którzy chętnie służą jako drogowskazy prowadzące Was do Domu. Bo jeśli nie teraz stać się absolutnie szczęśliwym, bezkompromisowo kochającym siebie i całość boskości – to kiedy?? Ten czas jest teraz.

To Święto Świadomości podzielone zostanie na dwie części. W pierwszej Dorota Wenus opowie wam jak to jest być Przebudzonym w tym świecie , o tym jak człowiek doskonale integruje się z boskością. Jak wygląda takie życie i czym jest. Odpowie także na wszystkie wasze pytania, poprowadzi medytację.

W części drugiej spotkamy się z Przemkiem, który jakiś czas temu zaprzyjaźnił się z Jeszuą.

Od tej pory chanelinguje tego wielkiego Mistrza, samemu pobierając od niego nauki. Zdecydował się też pomagać innym w ich Drodze do Boga poprzez umożliwienie każdemu, kto tego pragnie bezpośredniego kontaktu z Jeszuą.

Tak więc kochani – czeka nas nie lada Święto, ponieważ Jeszua obiecał nam przekazać to, co chce abyśmy od Niego usłyszeli. Można także będzie zadawać mu pytania, z pewnością na wszystkie odpowie.

Więcej informacji o prowadzących możecie uzyskać na tych stronach:

Dorota Wenus z Terapii Świadomości 

  • https://www.facebook.com/terapieswiadomosci/
  • https://terapieswiadomosci.blogspot.com/2017/08/weronika-czyli.html

Przemek oraz Jeszua

  • https://drogadoboga.org
termin: 18 listopada 2018, godz. 16:00 – 20:00

wstęp – 100 zł.