Satsang Wieczorny & Free Dance

satsang-pawel-mrozPo pięknej energii na ostatnich Satsangach, cudownym przyjęciu nas w kilku miastach i naprawdę genialnych podziękowaniach z serca od Was, zdecydowaliśmy się w październiku, kiedy wrócimy z Gwatemali i przed naszym kolejnym wyjazdem do Peru, aby odwiedzić Was ponownie w Poznaniu z Satsangiem.

Tym razem program będzie wyglądał w taki sposób:

  • Pierwsza część: Pieśni Uzdrawiające
  • Druga część: Satsang
  • Trzecia część: Free Dance

Satsang to czas eksploracji swojej prawdziwej natury, oraz odpowiedzi na ważne pytania: czym jest duchowe przebudzenie, jaki jest sens życia, kim jesteśmy? Rozpoczyna się, krótką modlitwą, po której następuje część wykładowa i dialog z publicznością. Kończymy Satsang prowadzoną medytacją.

Pieśni uzdrawiające pochodzą z różnych duchowych tradycji. Są to modlitwy, których moc przywołujemy siłą naszych serc w wibracjach, tworzonych przez nasze głosy. Śpiewamy, gramy na bębnach i fletach utwory z różnych światów. Icaros – pieśni ludów ameryki południowej Quechua i Shibibo, hinduskie i buddyjskie mantry, muzykę Indian ameryki północnej, oraz własne kompozycje. Pieśni i uzdrawiające dźwięki przywołują nas do naszego centrum, oczyszczają pole energetyczne i umysł człowieka. Są wspaniałym przygotowaniem do Satsangu.

Free dance to taniec spontaniczny, autentyczny ruch, który wypływa z człowieka, kiedy wyłączymy umysł i potrzebę kierowania i kontrolowania siebie. Poprowadzę ciebie do takiego stanu za pomocą prostych instrukcji na początku sesji, potem popłyniesz na swojej fali w pięknej muzyce, która będzie prowadziła ciebie coraz głębiej.

12 października 2016, 18.00 – 22.00

cena: 100 zł

http://paweljanmroz.pl/warsztaty/satsang-wieczorny-12-10-2016-poznan/