Sesja dźwiękowa

Małe co nieco o dźwięku

Drgania, które tworzy dźwięk, to energia szeroko występującą w przyrodzie, we Wszechświecie i w nas samych. Jednak ucho ludzkie odbiera jedynie ułamek tego potężnego spektrum drgań wywołujących głębokie zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym jednocześnie. Kiedy fale dźwiękowe przenikają ciało, w jego komórkach dochodzi do wibracji, które potrafią przywrócić zdrowie i uodpornić na choroby. Dzieje się tak z powodu wypełniającej nas w przeważającej części wody, która jest doskonałym przekaźnikiem fal dźwiękowych. Wibracja przenoszona za pomocą naszych tkanek sprawia, ze zmieniamy się w specyficzny instrument muzyczny, gdzie każdy narząd, każda cząstka, tkanka, czy dowolna cześć ciała nieustannie wysyła własne fale. I tak na poziomie ciała są to fale fizyczne, umysłu – umysłowe, a ducha – duchowe.

Kilka słów od Pawła:

“Intuicyjne poruszanie się w obrębie instrumentów takich jak gongi, misy tybetańskie, misy kryształowe, didgeridoo i inne naturalne, umożliwia nadzwyczaj efektywną harmonizację ciała ludzkiego, dzięki której każdy uczestnik sesji uzyskuje poprawę samopoczucia i ustępowanie wielu fizycznych dolegliwości.

Podczas sesji i koncertów możemy dotrzeć do wnętrza samego siebie i poznać najdalsze zakamarki swojego umysłu. Wyjście z ciała oraz obserwacja zachodzącego procesu uzdrawiania jest wtedy częstym doświadczeniem, aczkolwiek wymagane jest wtedy całkowite odpuszczenie i poddanie się działaniu dźwięku. Nie da się wymienić wszystkich zalet jakie niosą ze sobą te Boskie instrumenty, bo wciąż odkrywamy nowe. Ja sam opracowuję coraz to nowsze metody pracy z moimi instrumentami. Przeprowadzam z nimi eksperymenty, które później wykorzystuję podczas sesji terapeutycznych, czy koncertów.”

27 lipca 2018, godz. 19.00 – 22.00

Wstęp: 60 PLN

PROSIMY SERDECZNIE O PRZYBYCIE 10 MINUT WCZEŚNIEJ