Sesje refleksologii i terapie kamertonami. Beata Berlik

Dzisiaj już powszechnie wiadomo, że człowiek posiada troistą naturę. Ciało, umysł i duch tworzą trzy sfery życia, które nieustannie się przenikają i wzajemnie na siebie wpływają. Żadną z nich nie może istnieć bez dwóch pozostałych. Ta troistość natury człowieka domaga się komplementarnego traktowania niezależnie od tego czy koncentrujemy się na profilaktyce zdrowotnej czy przywracaniu zdrowia.
Beata Berlik prowadzi miejsce „PROFI – Terapie z tradycją”, w którym zgodnie z prawami natury i holistycznym spojrzeniem na człowieka zajmujemy się szeroko rozumianą tematyką zdrowia.

Zastosowanie terapii naturalnych jest dla jednych znakomitą profilaktyką zdrowotną a dla innych skutecznym sposobem przywracania zdrowia bez środków farmakologicznych czy metod inwazyjnych.
Beata będzie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem w Domu Dźwięku w dniach 2 do 4 grudnia 2019 r na indywidualnych sesjach.

Zachęcam do poniższych form terapii stosowanych przez nią:

  • refleksologia twarzy i głowy – to delikatny masaż, który powoduje zachowanie zdrowego wyglądu skóry poprzez jej lepsze dokrwienie, doprowadza do kompletnego relaksu czego efektem jest wyciszenie systemu nerwowego i bardzo pozytywne nastawienie do otaczającej nas rzeczywistości. Zabieg jest dyktowany głównie dla wyciszenia psychiki i emocji.
  • refleksologia stóp – to zabieg polegający na pełzaniu kciukiem i palcami po stopach celem przemasowania refleksów odpowiadających wszystkim gruczołom, organom i częściom ciała. Zabieg przynosi poprawę funkcjonowania organizmu a tym samym samopoczucia oraz utrzymuje go w stanie pełnej sprawności.
  • terapia kamertonami leczniczymi – polega na przywracaniu zdrowia falami dźwiękowymi i ich wibracjami, które docierają do wszystkich komórek ciała wzmacniając zdrowe i regenerując chore (dźwięk jest jedynym źródłem pochodzenia naturalnego który działa na wszystkie sfery naszego zdrowia: ciało, umysł i duszę).
  • zioła chińskie – stosowane do przywracania równowagi energetycznej w organizmie. Są to potężne choć łagodne substancje stosowane od setek lat, na przestrzeni których dowiodły, że są bezpieczne i skuteczne zarazem.

Zabiegi:

proponuję dni: 2, 3 i 4 grudzień 2019, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu.

tel do Beaty nr: 512 732 123

Serdecznie polecam
Magda Pulwicka