Siła Intuicji – warsztat Open Floor

„Wierzę w intuicję i inspiracje… czasem CZUJĘ, że mam rację, ale tego NIE WIEM.” Albert Einstein

Codziennie jesteśmy bombardowani setkami informacji, mamy szybki dostęp do obszernej wiedzy na każdy temat jak nigdy dotąd. Ale wciąż podejmowanie decyzji, od tych najmniejszych (co położyć na kanapce, jak się ubrać, jaki film zobaczyć…) do tych najistotniejszych (w którym kierunku chcę podążać, czego tak naprawdę pragnę…) bywa bardzo trudne.

Co sprawia, że jest nam łatwiej, gdy wsłuchujemy się w nasz wewnętrzny głos? W jaki sposób możemy wykorzystać intuicję w naszym codziennym życiu? Jak przejawia się intuicja i jaki ma wpływ na nasze życie?

Na tym warsztacie, korzystając z siły medytacji w ruchu i konwersacji, będziesz mogła/mógł przede wszystkim spotkać się ze sobą, przybliżyć siebie do siebie i do głębszego odnalezienia własnej przestrzeni życiowej.

Proces, do którego Cię zapraszam może być początkiem fascynującej podróży. Przyjdź taka, jaka jesteś. Przyjdź taki, jaki jesteś. Przynieś ze sobą siebie.

KIEDY?

Sobota 27 października 2018, godz. 10.00-16.00 (z ok. godzinną przerwą na odpoczynek i posiłek)

DLA KOGO?

Warsztat jest dla wszystkich. Tu nie ma żadnych kroków, których musisz się nauczyć, nie ma możliwości, aby zrobić coś źle. Każdy może swobodnie wziąć udział, a nowi goście są mile widziani. Przyprowadź swoją ciekawość i chęć poruszenia się. 

KOSZT:

  • EARLY BIRD – 130 zł (przy wpłacie zaliczki 50 zł do 19 października)
  • Cena regularna – 160 zł (przy wpłacie zaliczki 50 zł od 20 października)
  • Zaliczkę prosimy wpłacić na konto, które podane zostanie w mailu po zgłoszeniu chęci uczestnictwa.

Zapisy i pytania, dotyczące organizacji warsztatu: gagtyk@gmail.com

~~
Open Floor International – to szkoła, której zabrakło w naszym systemie nauczania. Tutaj doświadczamy siebie takimi, jakimi jesteśmy – bez oceny lub fałszywego postrzegania. Korzystając z siły medytacji ruchu, poszerzamy świadomość na temat naszych prawdziwych pragnień w relacjach, uczymy się, jak radzić sobie ze stresem, nabywamy umiejętności wewnętrznej regulacji, bliskości, elastyczności i poszerzania kreatywnych możliwości.

Dodatkowe pytania, dotyczące tej formy poruszania siebie, prosimy kierować tutaj: openfloor@livingfromyoursoul.org

~~
Prowadzące:

Tamara Romaniuk – Nauczyciel międzynarodowej szkoły Open Floor i certyfikowany nauczyciel szkoły mindfulness: University of California, Berkeley’s, Greater Good Science Center and ATI.
Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie i miała szczęście uczestniczyć w procesie Gestalt, który zainspirował jej dalsze działania i stał się praktyką jej życia.
Mieszka w Berlinie, który jest dla niej otwartym oknem na świat, czerpie tu wiele inspiracji dla kreatywnego rozwoju siebie i dla swojej pracy. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, medytacji i improwizacji ruchowej.

Ewa Donarska – Psychoterapeuta i terapeuta Gestalt. Pedagog Montessori. Hipnoterapeuta. Terapeuta dla dzieci, młodzieży i par. Trauma terapeuta. Od lat zajmuje się psychosomatyką. Pracuje w j. polskim i niemieckim – na terenie Berlina i północnego wybrzeża Polski.

Dla inspiracji i nowych informacji dołącz do grupy na FB – Open Floor Polska: 

/groups/openfloorpolska/