Spotkania z wybitnym astrologiem Józefem Erwinem Onoszko

Zapraszamy na spotkania z wybitnym astrologiem Józefem Erwinem Onoszko wybitny i doświadczony astrolog, nauczyciel i specjalista w zakresie astrologii, numerologii oraz symboliki; naucza i doradza w Polsce i Europie. Mówi: „na co dzień zajmuję się określaniem osobowości i predyspozycji innych ludzi, doradzam we wszystkich ważnych czy trudnych sytuacjach życiowych w oparciu o doświadczenie, symbolikę, astronumerologię i astrologię. Zapraszam Cię na spotkania, które dają możliwość znalezienia rozwiązania z niemal każdej sytuacji.” www. jozefonoszko.com

1. Wykład: 17.03.2017 godz.19.00 – 20.30 TROISTOŚĆ WSZECHŚWIATA

2. Kurs: 18-19.03.2017 PROSPERUJĄCA ŚWIADOMOŚĆ  (sob. godz.10.00 – 18.00, niedz. godz. 10.00-17.00 szczegóły poniżej)

3. Spotkania indywidualne:  sesje 2,5 godzinne, cena 200 zł z nagraniem sesji na nośnik elektroniczny (wymagana godzina urodzenia, więcej szczegółów przy zapisach).

WYKŁAD:  17.03.2017 TROISTOŚĆ WSZECHŚWIATA godz.19.00 – 20.30  cena 10 zł.

Od zamierzchłych czasów ludzie zauważyli, że najczęstszym elementem natury jest troistość. Trójkąt jest podstawową, najprostszą figurą geometryczną. Ten podstawowy element występuje bardzo często w całej naszej rzeczywistości. Wystarczy wspomnieć o trzech podstawowych kolorach, z których mieszaniny powstają wszystkie barwy z jakimi się stykamy. Inna trójca to cząsteczki elementarne proton , neutron i elektron, z których to kombinacji powstały wszystkie pierwiastki, a zatem i cala rzeczywistość. W religii bardzo popularna jest Trójca Przenajświętsza, a w ezoterycy, z kolei CUD, czyli ciało, umysł, duch. Podczas wykładu dowiecie się Państwo jak w sposób praktyczny wykorzystać Troistość, aby poprawić stosunki międzyludzkie, swoje osiągnięcia, dostatek oraz aby zrozumieć prostotę natury.

KURS: 18-19.03.2017 PROSPERUJĄCA ŚWIADOMOŚĆ

prowadzi wybitny astrolog Józef Erwin Onoszko

Prosperująca świadomość jest przewodnikiem, który pozwala Ci odkrywać siebie jako nieograniczona istotę, z nieograniczonymi możliwościami. Jeśli przyswoisz sobie idee prosperującej świadomości to możesz stworzyć dla siebie i innych finansowe sukcesy, osobiste wypełnienie i spokój umysłu. Jednym z celów prosperującej świadomości  jest podwyższenie Twojej samooceny, jest to rodzaj inwestycji w Twoją własną wartość, jest to otwartość w dawaniu i odbieraniu.

W trakcie kursu naprawisz swój stosunek do pieniądza, nauczysz się wyznaczać cele i je realizować, stworzysz mapę swoich marzeń, weźmiesz udział w rytuale przepływu pieniędzy. Ale prosperująca świadomość to również zdolność do wygodnego funkcjonowania w fizycznym świecie, bez względu czy masz czy nie masz pieniędzy..

Prosperująca świadomość to zjawisko kiedy pieniądze pracują dla Ciebie, a nie Ty dla nich. Prosperująca świadomość jest Twoim naturalnym stanem i drogą do jedności z Twoim wewnętrznym ja.

Cena 350 zł / 300 zł niższa kwota przy rezerwacji dnia 10.03.

Szczegóły przy zapisach: tel. 664 02 76 46

KURS: 25.03.2017 SYMBOLIKA sob. godz.10.00 – 18.00, kontynuacja poprzedniego kursu – symbolika – wydarzeń, ludzi, zwierząt.

Kurs ten poświęcony jest Symbolice praktycznej, jest to umiejętność odczytywania symboli, które otaczają nas wszędzie, codziennie informując o rozmaitych sprawach, zdrowiu, partnerstwie, finansach, często problemach, dotyczących wcześniej wymienionych. Oczywiście nie chodzi tylko o odczytanie informacji, ale również o znalezienie rozwiązania w przypadku niekorzystnych zdarzeń. Tym razem zagłębimy się w tematykę symboli takich jak wydarzenia, ludzie i zwierzęta.

Cena: 180 zł/ 150 zł niższa kwota przy rezerwacji dnia 10.03.

Szczegóły przy zapisach: tel. 664 02 76 46

Zapraszamy!