Spotkanie JaSNYwidzących

Sny od zawsze fascynowały i dawały wskazówki ludziom – bez względu na kulturę czy moment historyczny w którym aktualnie żyli. Zarówno Stary jak i Nowy Testament zawierają liczne opowieści o proroczych snach a zanim urodził się Budda jego matka Maya śniła o białym słoniu. Snami interesuje się wielu wybitnych mistrzów duchowych oraz psychologów – Tenzin Wangyal Rinpocze, Robert Monroe, czy Jung.

Często nie doceniamy potęgi snu, nie wiedząc że drzemie w nim moc, która potrafi odmienić nasze życie. Często informacje pochodzące z podświadomości mogą mieć większe znaczenie niż te, których dostarcza nam świadomy umysł.

Warsztat poświęcony będzie:

 • interpretacji Waszych snów
 • przeanalizowaniu symboli które najczęściej pojawiających się w snach
 • nauce wyjaśniania symboli i znaczenia snów
 • nauce wywoływania oraz interpretacji marzenia sennego na określony temat

Warsztat dla osób które były już wcześniej na zajęciach Luczisa ,,Jak zostać JaSNYwidziącym?”… i nie tylko.

Dzięki możliwości wysłania wcześniej Luczisowi swojego snu otrzymasz szansę aby wspólnie z nim przeanalizować go podczas warsztatu.
Porozmawiamy o naszych snach, przyjrzymy się im pod różnym kątem oraz jako grupa osób JaSNYwidzących wymienimy się swoimi doświadczeniami sennymi.

W związku z tym, iż podczas warsztatu nie będą wyjaśniane kwestie teoretyczne związane ze śnieniem, osoby które nie uczestniczyły nigdy w warsztatach ,,Jak zostać JaSNYwidzącym?” powinny przed zajęciami obejrzeć nagranie z poprzednich warsztatów: http://loveoflife.pl/pl/media/dvd/jak-zostac-ja-sny-widzacym

UWAGA: Przed warsztatem uczestnicy są proszeni o przygotowanie jednego ze swoich snów, który następnie zostanie poddany szczegółowej analizie (więcej informacji o sposobie przekazaniu snu Luczisowi otrzymacie po zapisaniu się na warsztaty).

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 17 – 18 marca 2020 r. (wt, śr)

 • warsztaty zaczynamy we wtorek o godz. 10.00 – 19.00
 • w środę spotykamy się w godz. 10.00 – 14.00
Cena:

 • podstawowa: 570,00 zł
 • promocyjna: 420,00 zł (przy zapisie i wpłacie zaliczki do dnia 10.02.2020r.)
 • Przewidujemy dodatkowe zniżki za udział w kilku warsztatach Luczisa (zapłacisz 100,00 zł mniej za udział w każdych kolejnych zajęciach).
 • Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłacenie na konto zaliczki w wysokości 150,00 zł/za osobę (szczegółowe informacje podane są w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty).
 • Formularz zgłoszeniowy na warsztaty: https://forms.gle/vvk7yvY2Q61tJRQv7
Noclegi:

 • Istnieje możliwość wykupienia noclegów w Domu Dźwięku
 • koszt za 1 noc w otwartej przestrzeni – 25,00zł,
 • kontakt w sprawie noclegów: Magda 601 149 599
 • Podczas trwania warsztatu zapewniamy poczęstunek: kawę, herbatę oraz przekąski.
 • Na warsztaty warto zabrać z sobą wygodne ubranie, notes oraz butelkę z wodą.
 • Informacje: kontakt@loveoflife.pl

Zapraszamy!


Ar Luczis Pustota

Urodził się w Ułan-Ude w Buriacji, niedaleko centrum buddyzmu tybetańskiego. Ukończył założoną przez swojego rosyjskiego mistrza guru Ar Santem Moskiewską Akademię Jogi, na której również był wykładowcą. Oprócz tego brał udział w fakultecie praktycznej psychologii, psychoterapii oraz socjoterapii w Moskwie i posiada dyplom psychologa-terapeuty.

Naucza TAO miłości, Tantry Jogi, Starosłowiańskich Nauk o Miłości oraz Duchowych Praw Natury. Posiada zdolności widzenia rzeczywistości duchowej, która otacza i przenika świat fizyczny. Pomaga innym pojąć, zaakceptować a potem zmienić swoje losy tak, aby mogli wypełnić misję, z którą przyszli na Ziemię. Wspiera ludzi w procesie ponownego połączenia się z Energią Miłości i odnajdywania szczęście w Miłości Życia.

Jest człowiekiem bardzo wszechstronnym: pisze (książki, bajki, poezję), rysuje, prowadzi warsztaty i wykłady oraz organizuje duchowe wyprawy do miejsc mocy np. na Syberii, w Tybecie, Egipcie czy Nepalu. Oprócz tego jest inicjatorem powstania Festiwalu Miłość Życia, na którym wraz z innymi wykładowcami bezinteresownie dzieli się z ludźmi swoimi doświadczeniami związanymi z miłością.

Prowadzi zajęcia w wielu krajach świata np. Rosji, Polsce, Kazachstanie, Anglii czy USA.Liczne zaproszenia z Polski oraz fascynacja kulturą Słowian sprawiły, iż Luczis nauczył się języka polskiego, co w konsekwencji pomaga mu wykładać wiedzę w naszym rodzimym języku. Jego charyzma, przenikliwość i charakterystyczne słowiańskie poczucie humoru sprawiają, że prowadzone przez niego warsztaty są źródłem głębokich przemian dla wszystkich, którzy są szczerze poszukujący na ścieżce rozwoju duchowego.