Spotkanie z duchem kakao

Czy czujecie ten zew? To duch kakao wzywa nas, abyśmy zjednoczyli się w kręgu, jako jedno plemię. Żebyśmy byli razem, autentycznie, radośnie, blisko, prawdziwie. Wzywa nas do otwarcia serc.

Zapraszamy na ceremonię, która rozświetli nieco ponure jesienne dni, rozgrzeje i rozwibruje nasze ciała i dusze!

Kakao, które wypijemy, będzie gęste jak smoła i czarne jak noc. Ten magiczny napój stosowany ceremonialnie, z szacunkiem i intencją, a także w odpowiedniej dawce, jest wspaniałą, głęboko działającą medycyną. Doda nam energii i podniesie nastrój, jak również pomoże wejść w autentyczny, głęboki kontakt ze sobą i innymi.

Kiedy już połączymy się z duchem kakao i poczujemy jego prowadzenie, zaprosimy was do medytacji, która pomoże nam doświadczyć naszej prawdziwej natury – jedności. I jeszcze bardziej otworzyć nasze serca. Bo gdy otwieramy serca, obejmujemy wszystko. I jesteśmy wolni.

A wolne istoty kochają tańczyć! Więc zatańczymy tak, żeby wyrazić prawdziwych siebie. Wytrząsnąć to, co nas blokuje. Puścimy wszystko i damy się ponieść energii Źródła!


Prowadzący:

Łukasz Kubacki

Z wykształcenia jestem psychologiem i trenerem grupowym, a niedługo także terapeutą Gestalt. Fascynuje mnie duchowy wymiar rzeczywistości, szamanizm, naturalne metody uzdrawiania. A przy tym kocham ziemskie przyjemności, świat i ludzi! Tańczę, śpiewam, muzykuję. Uwielbiam podróżować i przebywać wśród przyrody.

Konstanty Kamiński

Świat poznaję zarówno poprzez ścieżkę szamańską, jak i medytacyjną..Kocham naturę tak bardzo, że mógłbym tylko siedzieć i patrzeć jak trawa rośnie.Od samego urodzenia moje serce gra szalone rytmy, więc nie miałem innej możliwości niż bycie muzykiem.Zajmuję się realizacją i reżyserią dźwięku, a także gram z wielką chęcią na wszystkim co mi wpadnie w ręce, więc zapnijcie pasy, bo zabiorę Was w mocną podróż poprzez dźwięki i emocje.

Duch Kakao

Znają mnie od tysiącleci m.in. w kulturze Majów i Azteków.

Będę czuwać nad ceremonią i prowadzić nas ku Miłości i Światłu.

Pojawię się przywołany przez najlepszej jakości kakao odmiany Criollo z Wenezueli i wasze intencje. Wyczulcie się na moją obecność, usłyszcie mój szept, a pomogę otworzyć wasze serca i połączyć dusze.

Miłość i światło ♥


19 października 2019 o 20:00 – 23:30

  • Bardzo ważne: jeśli chcesz być z nami, wyślij zgłoszenie na adres mailowy: cacao.channels@gmail.com.
  • Aby stworzyć przestrzeń, w której czujemy się dobrze i bezpiecznie, ograniczymy ilość miejsc.
  • Uczestnictwo w ceremonii = 66zł
  • studenci i osoby chwilowo mniej otwarte na obfitość finansową = 50zł
  • Przyjdźcie z lekkim brzuszkiem, jakiś czas po niezbyt obfitym posiłku.
  • Możecie zabrać ze sobą jakieś owocki na potem. Istnieje możliwość nocowania w Domu Dźwięku.