Spotkanie z ojcem – warsztat dla kobiet i mężczyzn

Zapraszam na warsztat dla kobiet i mężczyzn, którego tematem jest głęboka praca nad uzdrawianiem relacji z własnym ojcem.

Relacja z ojcem wpływa na wszystkie ważne obszary życia:

  • poczucie siebie i własnej tożsamości,
  • radzenie sobie w świecie (praca, działanie, osiąganie celów, zarabianie pieniędzy)
  • doświadczanie miłości,
  • relacje partnerskie,
  • bycie rodzicem.

I uzdrowienie relacji z własnym ojcem (żyjącym czy już nieżyjącym), może głęboko zmienić nasze życie.

W trakcie warsztatu będziemy dotykać tego, co trudne i pracować nad uzdrawianiem tego. A także, co równie ważne, otwierać się na przyjęcie wszystkich darów, które płyną od ojca, szczególnie daru życia i miłości.

W czasie warsztatu będziemy pracować z emocjami, ciałem i świadomością. Będzie czas na rozmowę w Kręgu, odkrywanie siebie w trakcie podróży wewnętrznych (prowadzonych medytacji), pracę w parach i doświadczanie i uzdrawianie, tego co w nas potrzebuje uzdrowienia, w trakcie ustawień.

Warsztat prowadzi Rafał Górniak – Jestem mężczyzną, ojcem, psychologiem i terapeutą. Przeszedłem długą drogę doświadczania i uzdrawiania relacji z własnym ojcem i otwarcie się na przyjmowanie go takim, jakim jest, w niezwykły sposób zmienia moje życie.

W pracy z ludźmi korzystam z wielu poznanych i sprawdzonych na sobie, metod i narzędzi rozwoju (z psychoterapii Gestalt, Psychologii Zorientowanej na Proces, ustawień rodzinnych oraz metod pracy z ciałem – ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i świadomością).

Prowadzę warsztaty uzdrawiania relacji z ojcem i mamą, kręgi i warsztaty dla mężczyzn, spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, indywidualne i grupowe sesje Soul Body Fusion, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania i realizacji Ścieżki Serca.

termin: 12 lutego, godz. 9.30 – 17.30

uczestnictwo w warsztacie: 250 zł

proszę o zgłoszenia telefoniczne: 508 175 132.

zapraszam też na indywidualne sesje uzdrawiania relacji z rodzicami.

Zobacz też

Spotkanie z Mamą – warsztat dla kobiet i mężczyzn