Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem

Kochani,

Zapraszam na wyjątkowy cykl spotkań z Wewnętrznym Dzieckiem

https://fb.me/e/nIhQroSHG

Jest to 1 z 5 spotkań mających na celu przybliżyć wam rany/maski, jakie na siebie zakładamy, a które powodują, że tworzymy mechanizmy obronne i na rzeczywistość reagujemy z automatu, niekoniecznie w sposób dla nas korzystny.

Na spotkaniu:

Opowiem wam o 5 ranach, które nosimy a które sprawiają, że nie czujemy akceptacji i spełnienia bądź sabotujemy swoje działania.

Najwięcej uwagi poświęcimy ranie Odrzucenia/ masce uciekającego. którą rozwijamy do 1 roku życia. Związana jest ona z uczuciem bycia niechcianym i odrzuconym (kto z nasz nie czuł nigdy odrzucenia?).

Objawia się często jako lęk, który nie pozwala jasno mówić bądź o coś poprosić, jako obawa przed niezrozumieniem, przed byciem mało interesującym.

Poprowadzę dla was medytację, która pozwoli wam spotkać się z waszym wewnętrznym dzieckiem (niemowlę), uwolnić ograniczające przekonania oraz negatywne emocje (żal, złość, wstyd), które odczuwacie pod tą raną.

Po spotkaniu wejdziecie w nową rzeczywistość, rzeczywistość w której wasze wewnętrzne dziecko, a więc i Ty, czuje się bezpieczne, kochane, przekonane, że ma wasze wsparcie, zrozumienie, że jest jedyne i wyjątkowe

Kiedy: 31 marca 2021 r., 18:45 – 20:00

Inwestycja: 60zł, płatność gotówką na miejscu

Zapis: poprzez wiadomość prywatną na profil Natalia Szymkowiak – hipnoterapia & biohacking.


Nazywam się Natalia Szymkowiak, jestem certyfikowaną hipnoterapeutką przez jedną z największych i najważniejszych organizacji hipnoterapii na świecie tj. OMNI Hypnosis Training Center, National Guild of Hypnotists, International Board of Hypnosis i na co dzień pomagam dokonywać skutecznych i trwałych zmian na poziomie podświadomym.

Ściskam,
Natalia