Świadome ciało & U•taneczniona bogini – Czułe warsztaty dla kobiet

👁Pragniesz POWROTU DO SIEBIE?

💃Skrycie marzysz, by wytańczyć się jako zmysłowa pewna siebie bogini?

🧭Chcesz pogłębić lub odbudować CZUŁĄ relację ze swoim ciałem?

👉Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia tanecznego, by dołączyć do warsztatu.

💆Zrób to dla samej siebie i przyjdź po dobre rzeczy🤲

👁Poprzez uważny ruch rozbudzimy w sobie kreatywną energię dzikiej dziewczynki i czułość wobec samej siebie👣

👁Taneczną choreografia da Ci zmysłowe pobudzenie i pomoże uzewnętrznić się Twojej wewnętrznej bogini i wiedźmie💃

U•taneczniona – bo taniec ma nas u-nieść, u-wznioślić nasze ciało, a jednocześnie nas w nim u-ziemić i pomóc nam je u-kochać.

Chcemy wyjść wytańczone i bardziej połączone ze swoim cielesnym kobiecym JA.

Chcemy budować i wzmacniać pozytywny odbiór własnego ciała, które mamy tylko jedno przez całe życie.

👇Dokładny opis warsztatu znajdziesz pod tymi informacjami👇

18 września 2021, godz. 10:00 – 13:30

  • 10.00-11.30 Świadome ciało
  • 20 min przerwy
  • 11.50-13.30 U•taneczniona bogini
Inwestycja w siebie:

  • 140 zł przy wpłacie ❕do 18.08.2021❕
  • 160 zł przy wpłacie od 19.08.2021
Zakup biletów poprzez platformę https://www.naturalnabogini.pl/ (w dolnym prawym rogu jest przycisk do zakupu biletu; nie potrzeba zakładać tam konta, by kupić bilet 🙂 )

  • Proszę weź ze sobą wodę oraz niekrępujący ruchów strój.
  • Zachęcam, by na drugą część warsztatu mieć szeroką chustę do przewiązania na biodrach lub luźną spódnicę, bądź szerokie spodnie, w których będzie Ci łatwo czuć „powiew” wolności 😉
  • Zapewniam kartki oraz kredki do naszych rysunków intuicyjnych.
  • Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu bezpośrednio przez messengera, bądź na maila: natalie.bohodance@gmail.com tel: 78188052

***********************************************************************

👇Dokładny program warsztatu (kolejność nie jest przypadkowa)👇

⦁ Pierwsza część warsztatu ŚWIADOME CIAŁO to budowanie relacji ze swoim bezpośrednim cielesnym ja. Bez zewnętrznych roli, powinności, ocen, nakazów jakie „być powinno”. W opozycji tego co oferuje nam kultura społeczeństwa przeniesiemy perspektywę osądów zewnętrznego wyglądu na wewnętrzne odczuwanie ciała. Damy temu uwagę i obserwację. Obudzimy w sobie ciekawość dziecka, wdrożymy kreatywne poszukiwania, ale i życzliwą obserwację. Bez lustra, bez określonych ram. Będzie czas na rozmowę w kręgu i przyswojenie doświadczenia z czułością dla siebie nawzajem.

Posiłkować się będziemy m.in. ćwiczeniami budującymi uważność z technik improwizacji ruchowej, pracy z oddechem, elementami BMC, terapii tańcem, automasażu oraz rysunkiem intuicyjnym.

⦁ Druga część warsztatu U•TANECZNIONA BOGINI to przejście do budowania zewnętrznego wyrazu ciała poprzez ekspresję taneczną. W choreografii damy sobie pozwolenie na patos w gestach, dramę w ruchu, ale i lekką radość czy ekspresyjną sensualność, jak przystało na pewną siebie bogini. W przyjazny sposób przyswoimy podstawy techniki tańca, czerpiąc z baletu, modern i współczesnego, ale i podstaw latino czy orientu.

„Taniec jest jedną z rzadkich dziedzin działalności ludzkiej, w której człowiek jest zaangażowany całkowicie – jego ciało, dusza i umysł” Maurice Bejart

Opinie uczestniczek poprzedniej edycji:

„Nie jestem związana z tańcem profesjonalnie, jestem na etapie zrzucania blokad, które miałam w sobie jako twardo stąpający po ziemi inżynier. Warsztat ten pociągnął mnie we właściwym czasie. Natalia tworzy na zajęciach niepowtarzalną atmosferę, jej sposób bycia jest bardzo naturalny i nic nie narzucający, czułam się przy niej bardzo swobodnie i bezpiecznie co w efekcie pozwoliło mi poczuć siebie. Pierwsza część warsztatu pootwierała we mnie bardzo dużo i dzięki temu w drugiej części mogłam cieszyć się kobiecym tańcem, nie sądziłam, że przyjdzie mi to z taką łatwością. Co ciekawe pojawiła się we mnie radość dziecka. Co dla mnie bardzo ważne to to, że po warsztacie emocje wciąż we mnie pracują, czuję, że to było istotne wydarzenie w procesie poznawania swojej kobiecości, trochę magiczne to wszystko 😊 Natalio dziękuję Ci bardzo 😊
Aga”

„Bardzo dziękuję Ci za ten warsztat – stworzyłaś bezpieczną przestrzeń dla bardzo różnych od siebie kobiet. Udało Ci się z każdej z nas wyciągnąć to co mamy wspólne – kobiecą siłę i moc siostrzanej wspólnoty. A „kroczenie na pewność siebie” będę nie raz powtarzać w domu 🙂 dzięki raz jeszcze!
Ania”

„Dziękuję jeszcze raz ❤️ dzięki warsztatom udało mi się uspokoić wewnętrznie mimo bardzo niesprzyjającej sytuacji i poczuć siłę pochodzącą z wnętrza mnie. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam, pomijając terapię psychologiczną 🙂 Pozdrawiam ciepło 🤗”
„Po Twoich wczorajszych warsztatach pierwszy raz dzisiaj zaczęłam poranek od tańca. Próbowałam już nie raz, ale zawsze czułam się skrępowana. Teraz to uczucie też we mnie było, ale zdecydowanie mniejsze. Myślę, że to kwestia czasu aż odblokuje się całkowicie. Dziękuję Ci za to. ♥️ Fajnie moc się tak czuć i być chociaż przez chwilę w sobie 😉 do zobaczenia !”


O prowadzącej:

Jestem taneczną szamanką, technikę tańca traktuję jako narzędzie do budowania równowagi i podkład do cielesnej ekspresji. Chcę wykorzystać moje zawodowe doświadczenie i własne poszukiwania, by przybliżyć ludziom niezwiązanym z tańcem cenne doświadczenie trwałego kontaktu ze swoją cielesnością. Bliska jest mi wschodnia filozofia, która uznaje duchowość ciała, mocno interesuję się pracą z ciałem Metodą Lowena. Najświeższe szkolenia w jakich brałam udział to „Obraz ciała” organizowane przez Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem Iba oraz cykl laboratoriów oraz sesji coachingowych z Iwoną Olszowską „Improwizacja strukturalna”. Wieloletnia uczestniczka międzynarodowych festiwalów tańca współczesnego i pokrewnych technik ruchowych. Dyplomowana zawodowa tancerka (2014, AHE Łódź). Doświadczona licencjonowana instruktorka tańca dla podopiecznych od lat 3 do najstarszej uczestniczki zajęć 80+.

Prywatnie jestem mamą rezolutnej 3,5-latki i miłośniczką rodzinnych wypadów w naturę. Nieobce mi spanie w samochodzie i pobudka codziennie w innym miejscu 🙂

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać zapraszam na mój profil na Instagramie:

https://instragram.com/natalie_bohodance/