Świątynna Ceremonia Kakao

Zapraszamy na Świątynną Ceremonię Kakao, która odbędzie się 27 marca w Poznaniu od 18:30.

Będzie to wyjątkowy czas na pracę indywidualną oraz wejście w głąb siebie.

▁ ▂ ▃ ▄ Jak się zapisać? ▄ ▃ ▂ ▁ 

Zapisy przez formularz: https://goo.gl/forms/iuOdOBptOBuQqAxR2 

❦ Świątynna Ceremonia Kakao w Świetlistym Kręgu ❦

Rytuał picia ceremonialnego kakao wywodzi się z kultury Majańskiej i Azteckiej. Jest to spirit medicine, czyli święta roślina uzdrawiająca, wspomagająca wewnętrzne podróże do światów duchowych.

Majowie i Aztekowie wiedzieli, że ta roślina może nas nauczyć jak wejść głębiej w nasze serca, umysły i serce Matki Ziemi, by na nowo odkryć prawdziwą magię ich uzdrawiającej siły wraz z prawdziwą magią, którąwszyscy posiadamy.

Ta święta roślina jest silnie związana z czakrą serca, pobudza energię seksualną, subtelnie wprawia w stan błogości. Kakao zachęca nas, by połączyć się z naszą prawdziwą naturą, którą jest czysta radość, spontaniczność, energia i miłość. Kakao było i nadal jest używane w rytuałach Majów.

▂ ▃ ▄ Opis Świątynnej Ceremonii Kakao w Świetlistym Kręgu ▄ ▃ ▂

Ceremonialny, magiczny napój zostanie przyrządzony z pasty ziaren kakaowca pochodzącego z Indonezji oraz z afrykańskich ziaren kakao. 
Główna część ceremonii to wyrażanie intencji, którą chcemy zrealizować w naszym życiu. Prowadzący zadbają o to, żeby stworzyć odpowiednie warunki energetyczne, aby intencja każdej osoby z plemienia była możliwie najmocniejsza.

Wszyscy jako plemię będziemy razem współpracować i wkładać nasze serca w tworzeniu napoju, który potem ceremonialnie wypijemy. Każdy włoży w to swój własny ładunek energetyczny, przez co napój zyska jeszcze większa moc i będzie wspierał nas w dalszych działaniach.

Podczas ceremonii wchodzimy głęboko w nasze emocje, może nam mocniej bić serce, mogą się pojawić łzy, ekscytacja, radość, gniew, śmiech. Każda emocja, która chce wyjść jest przejawem naszego wewnętrznego ja. Pomimo tego, że celem tej ceremonii jest intencja i jej realizacją, może dziać się uzdrawianie zarówno fizyczne jak i emocjonalne.

Wspierać nas będą instrumenty szamańskie oraz śpiew.

Podczas ceremonii będziemy również recytować lub słuchać mantrę Om mani padme hung ཨོཾ་མ་ཎི་པདྨེ་ཧཱུྃ 

➥ Druga część Ceremonii to Świetlisty Krąg.

Po ceremonii zasiądziemy w kręgu i będziemy dzielić się swoimi doświadczeniami, oraz opowiadać sobie o tym co nam w duszy gra 🙂 

▁ ▂ ▃ ▄ PROWADZĄ ▄ ▃ ▂ ▁

Sylwia – masażystka, terapeutka, kucharka, artystka, pasjonatka naturalnego piękna.

Jej misją jest szerzenie dobra, bezwarunkowej miłości i akceptacji na świecie.

„To co jest dla mnie najważniejsze to samopoznanie, rozwijanie świadomości jednostki oraz świadomości globalnej. Swoim działaniem chcę pomagać w rozwoju wszystkich ludzi, którzy są otwarci na to co jestem w stanie przekazać. Bardzo ważne jest zrozumienie, akceptacja oraz równowaga. Kiedy doświadczymy tych aspektów, wówczas życie stanie się łatwiejsze i szczęśliwsze.”

 https://www.facebook.com/mass.aka.balance/

Sergio – terapeuta Techniki Bowena i członkiem Stowarzyszenia Bowtech, masażysta, adept tradycyjnej ścieżki Tantry tybetańskiej, praktykujący sztuki świątynne.

Jego misją jest przekazywanie swojej wartościowej wiedzy innym ludziom oraz wspieranie ich na ścieżce do świadomego życia.

„Chcę wspierać ludzi w budowaniu wiary w siebie poprzez świadome kreowania własnego życia. Pragnę pokazywać ludziom, że warto marzyć, mieć ambitne cele i je realizować. Masaże tantryczne są piękną drogą do odblokowania ogromnego potencjału, który drzemie w każdym z nas.”

 https://www.facebook.com/anahatatantra/

Więcej info o nas oraz o masażach na stronach:
www.masazrelaksacyjnywarsz awa.pl

termin: 27 marca, godz. 18.30 – 22.30

▁ ▂ ▃ ▄ INWESTYCJA: ▄ ▃ ▂ ▁

70zł za osobę przy zapisie do 21 marca
90zł za osobę – regularna cena od 22 marca
120zł od pary (może być para przyjaciół) do 21 marca
140zł od pary – regularna cena od 22 marca

płatne gotówką na miejscu

UWAGA: dla osób, które chcą przyjść również na wydarzenie Medytacja dynamiczna i świetlisty krąg  https://www.facebook.com/events/2116726905222591/, która odbędzie się 26 marca cena za obie wydarzenia wynosi:

100zł za osobę przy zapisie do 21 marca
120zł za osobę – regularna cena od 22 marca
150zł od pary (może być para przyjaciół) do 21 marca
170zł od pary – regularna cena od 22 marca

płatne gotówką na miejscu na wydarzeniu z 26 marca

▁ ▂ ▃ ▄ KONTAKT: ▄ ▃ ▂ ▁

Zapraszamy !!

Sylwia&Sergio [웃ღ웃 ] ♥
Namaste !