Święto Miłości – Gongi Misy Kryształowe Ceremonia Cacao Podróż z Bębnem Taniec Oddech Medytacje

Zapraszam serdecznie na koncert instrumentów relaksujących i wysokowibracyjnych. Usłyszycie wiele ciekawych dźwięków pochądzących z tradycji całego świata min: gongi, misy kryształowe i tybetańskie, handpan – rav vast, didgeridoo, bębny, dzwonki, grzechotki i wszelakie cuda muzyczne.

Czeka na was cała paleta wspaniałych dźwięków, a przede wszystkim odczuć, ponieważ instrumenty te posiadają różnorodne strojenie i całą gamę częstotliwości, które wpływają na nasz organizm rewitalizując go, relaksując, regenerując czy rozpuszczając: napięcia, bóle i bloki.

Dźwięk to medycyna przyszłości, potrafi nie tylko uzdrowiać nasze ciało fizyczne ale działa również doskonale na poziomie mentalnym. Podczas koncertów doświadczyć można stanów wizyjnych, cudownych doznań i odczuć, znaleźć odpowiedzi na nurtujące was pytania, spotkać się z traumami i je zintegrować, odpuścić i zrelaksować się, a także głębiej poczuć i zrozumieć własne wnętrze.

Spotkanie rozpoczniemy od kubka Ceremonialnego Cacao i Podróży z Bębnem. Dla smakoszy tego cudownego napoju znajdą się także paczuszki w „surowym” stanie, kilku ciekawych gatunków z Afryki, Peru i Wenezueli.

Poćwiczymy wspólnie również uważny oddech, który jako praktyka daje niesamowite efekty i wzmacnia nasze połączenie z własnym wnętrzem czy także doskonale harmonizuje i wycisza nasz umysł. Medytacja prowadzona, relaksacja i taniec intuicyjny umilą i dopełnią nam ten magiczny wieczór.

10 kwietnia 2022, godz. 18:00 – 21:00

Proszę uszanować czas innych uczestników i przybyć 10-15 minut wcześniej.

Donacja to: 60-90zł – jak poczujesz i jaką kwotą zechcesz wesprzeć mnie, przestrzeń i swoje intencje.

W celu rezerwacji i potwierdzenia uczestnictwa proszę o wiadomość wyłącznie na messengerze do: Oaza Zdrowia i wpłatę części donacji: 30zł, która jest potwierdzeniem uczestnictwa.

Dla komfortu na koncercie proszę także o zabranie ze sobą karimaty, koca i butelki wody.

Intencją spotkań jest obudzenie i wzmocnienie w każdym z nas pełnych potencjałów, wewnętrznej mocy serca, a także kwantowa ewolucja świadomości i samopoznania społeczeństwa, jako miłość bezwarunkowa, zaufanie i harmonia.

Zapowiada się fantastyczny wieczór pełen pozytywnej energii i dobrej zabawy.

22.04.22 zapraszam na weekendowy wyjazd w Góry Świętokrzyskie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj:

link do wydarzenia: https://fb.me/e/53iN9Ki49

wideo: https://youtu.be/WHkggG-cJZA

Do zobaczenia
Radość Serca Miłość Aho!