Symbolika Praktyczna – System Wczesnego Ostrzegania

SYMBOLIKA PRAKTYCZNA SYSTEM WCZESNEGO OSTRZEGANIA

prowadzi Józef Erwin Onoszko wybitny specjalista i doświadczony astrolog, astronumerolog, psychotronik, założyciel pierwszego i najstarszego Studium Psychotroniki w Polsce.

 KURS: 06 – 07 października 2018 

  • sobota godz. 10.00 – 18.00,
  • niedziela godz. 10.00 – 17.00

Symbolika jest tematem bardzo rozległym i przejawia się we wszystkim co nas otacza, a umiejętność czytania symboli jest sprawą kluczową, prowadzi do radosnego i szczęśliwego życia. Podczas kursu nauczymy się jak stosować symbolikę praktyczną, polegającą na udoskonaleniu umiejętności odczytywania rzeczywistości przedstawionej w sposób symboliczny., uzyskując w ten sposób informuje o nas, o problemach, zdrowiu, partnerstwie, finansach. Nauczymy się zarazem jak znaleźć rozwiązania w przypadku niekorzystnych zdarzeń. Nazywamy to SYSTEMEM WCZESNEGO OSTRZEGANIA o nieograniczonych możliwościach. Umiejętność ta pozwala na lepszy kontakt ze sobą, ze swoim ciałem, z rzeczywistością, co przekłada się na jeszcze lepsze funkcjonowanie w życiu osobistym, rodzinie, partnerstwie, biznesie. Pozwala uniknąć niepowodzeń, niepotrzebnej straty czasu, a nawet wypadków. Zapraszam Cię serdecznie! Józef Erwin Onoszko.

Józef Erwin Onoszko wybitny i doświadczony astrolog, astronumerolog i psychotronik. Założyciel pierwszego i najstarszego Studium Psychotroniki w Polsce. Naucza i doradza w Polsce i Europie. Na co dzień zajmuje się określaniem osobowości i predyspozycji ludzi, doradza we wszystkich ważnych czy trudnych sytuacjach życiowych w oparciu o doświadczenie, symbolikę, astronumerologię i astrologię. Zapraszamy Cię na spotkania, które dają możliwość znalezienia rozwiązania niemal z każdej sytuacji. www.jozefonoszko.pl

Cena: 300* / 350 zł (niższa cena do 30.09)

Informacje i zapisy: tel. 664 027 646, sylwiawarsztaty@gmail.com

Zapraszamy również na spotkania indywidualne (sesje 2,5 godzinne, z nagraniem na nośnik elektroniczny)