Szamańska Podróż – Uzdrawiające Dźwięki Katarzyny Metza

Jej autorskiej muzyki nie da się z niczym porównać. Tego jeszcze nie było.

Kasia koncertuje, gra, śpiewa, tworzy na żywo zupełnie nowe, kosmiczno-muzyczne przestrzenie. Nawet nie da się opisać tego, czym są jej występy, bo tego jeszcze nie było. Jej szamańska dusza, przy akompaniamencie etnicznych bębnów, instrumentów perkusyjnych, ambientu, nadzwyczajnej skali głosu, zabiera nas do nieznanych wszechświatów. 

W jej bogatym głosie, popartym doskonałą techniką wokalną i świadomością możliwości ludzkiego ciała, można usłyszeć elementy śpiewu gardłowego, alikwotowego, beatboxu, a to wszystko wymieszane z etnicznym brzmieniem, pozwala powrócić do naszych korzeni i tego Kim Jesteśmy.

Każde takie spotkanie, to najpiękniejsze misterium i czysta rozkosz odczuwania, błogości, wolności, zabawy, jedności. Rytmy zgodne z pulsem naszego serca, w naturalny sposób rozwibrowują i dostrajają ciało, a jego struktura komórkowa z łatwością się zmienia, oczyszcza, odradza i wzmacnia. 

Czy można chcieć czegoś więcej, gdy wszystko do harmonii powraca? Gdzie połączenie doznań estetycznych i uzdrawianie ma miejsce w jednym czasie i miejscu? I co najważniejsze, tej niezwykłej muzycznej podróży, nie da się już nigdy powtórzyć, jest świeża, czysta, nowa, niepowtarzalna, bo zawsze jest tworzona na żywo.
Takiej terapii dźwiękiem nie da się opisać słowami. Tego po prostu trzeba posłuchać.

Uzdrawianie dźwiękiem

Od najmłodszych lat mówiono jej, że swoim głosem leczy. Wszyscy zawsze chcieli jej słuchać i prosili o więcej. Na początku nie była tego świadoma, że poprzez samo bycie z drugim człowiekiem, już mu pomaga i na wielu poziomach uzdrawia. Kasia jest tzw. „Dzieckiem Indygo” i swoim fioletowym światłem leczy. Jak sama twierdzi, podczas terapii wokalnych, zatapia się w fioletowym świetle. Częstotliwość tej wibracji światła, transformuje energię z niższej na wyższą, co daje efekt podniesienia stanu naszego zdrowia i samopoczucia.

O Kasi:

Katarzyna Metza – artystka, muzyk, wokalistka, kompozytor, dziennikarz, trener wokalny. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Wokalistyki.

Terapeutka duchowa, energetyczny coach, twórczyni masażu energetycznego Dotyk Światła.

Prowadzi warsztaty i wykłady w całej Polsce, oraz terapie indywidualne „Dotyk Światła i „Dotyk Dźwięku”. 

Zapraszam do wysłuchania twórczości Kasi http://www.kasiametza.com/muzyka.html

Link do koncertu szamańskiego z p.Bogdanem Halickim /watch?v=I5HwrFZ…

28 października 2018, godz. 10:00 – 12:00