Szkolenie Dźwiękoterapia – podstawy

Wprowadzenie do pracy z dźwiękiem i wibracjami mis dźwiękowych.

Warsztat 1-dniowy, stacjonarny.

Warsztat wprowadzający do pracy z dźwiękiem, dla każdego kto chciałby dowiedzieć się więcej o terapeutycznych właściwościach dźwięku.

Zdobyte podczas warsztatu umiejętności, mogą być wykorzystane w pracy zawodowej, którą się już wykonuje np. coach, terapeuta, psycholog, masażysta, nauczyciel jogi itp. jako nowy komponent lub w celach osobistych, czy też jako pierwszy krok do rozpoczęcia profesjonalnej podróży do świata nauki o uzdrawianiu dźwiękiem i wibracją i zdobycia nowej kwalifikacji zawodowej.

Program jest przeznaczony dla osób, które chciałyby nauczyć się skutecznych technik dostrajania umysłu, ciała i biopola za pomocą mis dźwiękowych.

Podczas tego inspirującego, jednodniowego warsztatu dowiesz się o możliwościach wykorzystania energii dźwięku i wibracji w pracy i w życiu prywatnym.

Zagadnienia:

  • jak przygotować się energetycznie jako terapeuta
  • jak przygotować przestrzeń do pracy z dźwiękiem
  • historia uzdrawiania dźwiękiem i wibracją
  • rodzaje mis
  • różne zasady i metody masażu misami terapeutycznymi
  • rola intencji w uzdrawianiu energetycznym i wibracyjnym
  • wprowadzenie do systemu czakr
  • praktyka w samodzielnym przeprowadzeniu masażu dźwiękiem podstawową techniką relaksującą
  • oczyszczanie aury za pomocą jednej misy.
6 listopada 2021, godz. 9:30 – 18:30

Inwestycja w swój rozwój 800 zł

Rezerwacja miejsca jest pewna jedynie przez wpłacenie zadatku w wysokości 200 zł (dopisek: warsztat dźwiękoterapia podstawy) na konto podane poniżej.

Przedpłata jest zwracana w sytuacji gdyby warsztat miał się nie odbyć – (warsztat może zostać odwołany z powodu niewystarczającej liczby uczestników lub innych przyczyn losowych) Nie jest zwracana gdy osoba nie przyjdzie na warsztat lub zrezygnuje na 2 dni przed warsztatem. Brane pod uwagę są szczególne przyczyny losowe i wtedy przedpłata jest przekazana na następny warsztat.

Przedpłaty prosimy kierować na konto:

Krakowska Pozytywka sp.z o.o.
nr konta:
23 1090 0088 0000 0001 4399 4067
Opis przelewu: warsztat dźwiękoterapia podstawy


O prowadzącej:

Warsztat poprowadzi Monika Doroszkiewicz. Od 11 lat zajmuje się pracą z dźwiękiem z osobami dorosłymi, młodzieżą , dziećmi, seniorami oraz z osobami z niepełnosprawnościami ruchowymi i intelektualnymi. Na co dzień pracuje z dźwiękiem prowadząc indywidualne sesje masażu dźwiękiem jak i grupowe sesje relaksacyjne w Gabinecie dźwiękoterapii Masuje Misami. Prowadzi dźwiękoterapię w Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko, w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprwnościami Intelektualnymi, w Domach Spokojnej Starości, DPS-ach oraz zajęcia edukacyjne w szkołach i przedszkolach.

Prezeska Fundacji Głos Serca, założyła pierwszy w Krakowie Ogród Społeczny i pierwszy w Polsce Hostel Interwencyjny dla grup mniejszościowych. Utworzyła przedsiębiorstwo społeczne, gdzie zatrudnione są osoby z niepełnosprawnościami w charakterze asystentów dźwiękoterapeuty.

Przez lata szkoliła się w różnych metodach pracy z dźwiękiem i wypracowała własną metodę.

Wieloletnie zdobywanie wiedzy i doświadczenia w pracy z dźwiękiem skłoniło ją do rozpoczęcia drogi szkoleniowca.

W związku z tym podjęła nad wprowadzeniem kwalifikacji zawodowej „Dźwiękoterapeuta”.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń 513480571.