Sztuka słuchania siebie – wykład otwarty

Wykład otwarty „Sztuka słuchania siebie – rozwiń filary Twojego Geniuszu”

Wszystko co najlepsze z Gene Keys, Human Design i Shakti Dance …

Poznaj najlepsze metody płynące z Gene Keys, Human Design i Shakti Dance.

Poznaj, jak to działa…

Gene Keys – doświadczenie tradycji kultur wchodu i zachodu, ujęte w syntezę, do której kluczem jest układ planetarny w dniu urodzenia. Dzięki tej metodzie możemy znaleźć drogę do wzniesienia się na wyższe wibracje, pokonując swoje lęki i bolączki tego świata. Z korzeniami w I-Ching, wyrosła z Human Design, a opiera się na astrologi oraz odkryciach z dziedziny manifestacji świadomości i psychologi rozwoju osobistego.

Shakti dance – praktyka ruchu, łącząca elementy jogi, medytacji i tańca. Spleciona z Gene Keys pozwala na pełniejsze doświadczenie wpływu energii na nasze ciało, emocje, duszę, uwalniając przy tym umysł od samokontroli. Shakti to siła twórcza, która wprawia wszystko we wszechświecie w ruch.

Jeśli:

  • poszukujesz swojej prawdziwej natury,
  • chcesz wzmocnić swoje mocne strony,
  • osiągnąć pewność i wiarę w siebie,
  • odkryć nowe aspekty Twojego „JA”

– ten wykład otwarty jest dla Ciebie.

Jeśli interesuje Cię rozpoznanie w sobie tych największych Darów, jakie zostały Ci dane w życiu, chcesz poznać żyjące archetypy i potencjalne ziarna transformacji zapraszamy do podróży w głąb siebie.

16 listopada 2018 r., godz. 18:00

Wykład poprowadzą:

Alicja Grabowska – trenerka psychologii sukcesu i zmiany osobistej, ambasadorka Gene Keys, praktyk systemu Human Design, instruktorka improwizacji ruchu i symboliki ciała Instytutu Tańca i Ruchu w Essen, a także masażystka lomi-lomi.

Magdalena Atkinson – kompozytorka, piosenkarka, muzyko-terapeuta i marzycielka, której naczelną motywacją stanowi zobaczenie w sobie i innych naszych twórczych potencjałów. 
Od kilku lat aktywnie zajmuje rozwojem świadomości, w tym astrologii, Human Desing i Gene Keys.