Taniec Czakr – w ruchu spontanicznym

Jeśli przyjąć perspektywę, że doświadczamy tego, co nosimy w sobie, to zmieniając kolory, które mamy wewnątrz- wpływamy na swoje życie i wszystko co kreujemy. Praca z czakrami wybrzmiewa bardzo szybko w naszych ciałach, emocjach, zdrowiu, samopoczuciu. Pomaga nam osadzić się w sobie i przyjmować ze spokojem to, co przychodzi; pozostawać zbalansowanym i spokojnym oraz wpuścić więcej energii w działania, które są dla nas realnie dobre i zgodne z naszą ścieżką. Sprzyja przyjrzeniu się temu, co nas ogranicza oraz uzdrowieniu tych aspektów; obdarowaniu ich uwagą i akceptacji tego, co często wypieramy. Pomaga podejmować decyzje zgodne z własną prawdą, oddychać pełną piersią i cieszyć się lepszym zdrowiem oraz pełnią swojej mocy. Zaprasza do skontaktowania się z własnymi, często niewyrażonymi lub nawet nieuświadomionymi, emocjami- oraz do uwolnienia ich.

W pracę tą wejdziemy poprzez naturalny ruch, pracę z oddechem i głosem- oparte na prowadzeniu słowem oraz organiczną muzyką, tworzoną na żywo. Wejściu w stan lekkiego, naturalnego transu sprzyjać będą też m. in: bębny, shruti box, śpiew szamański i inne.

22 lutego 2021, godz. 18:00 – 20:00

Koszt: 50 zł

W celu zapisania się na warsztat prosimy o wysłanie wiadomości z imieniem i nazwiskiem oraz miastem na stronie www.facebook.com/glosprzestrzeni

Podczas spotkania obowiązują zasady bezpieczeństwa, więc również ilość miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia!


Prowadząca:

Katarzyna Węgierska

Psycholog holistyczny, psychoterapeutka, wokalistka.

W pracy łączę wiedzę i odczuwanie, a właściwie wszystko to kim jestem. Łączę ścieżkę terapeutyczną z muzyką, pracą z ciałem i psychotroniką. Jest dla mnie niezwykle ważne, aby w kontakcie z drugim człowiekiem tworzyć przestrzeń opartą na rzeczywistym kontakcie.

Co jeszcze?

Animatorka, autorka i wykonawczyni spektakli interaktywnych oraz baśni muzycznych dla dzieci i młodzieży.

Praktyk Soul Body Fusion, koncertuję, prowadzę medytacje i sesje indywidualne oraz warsztaty rozwojowe związane m.in. z samo-ekspresją, uwalnianiem głosu i emocji, integracją nieuświadomionego i doświadczeń transowych.