Taniec Żywiołów – Warsztat Ruchu Spontanicznego i Pracy z Ciałem

Żywioły są jedną z największych tajemnic wszechświata, a jednocześnie stanowią niezwykle ważny element istnienia.

Taniec Żywiołów ma na celu przywrócenie naturalnego przepływu Energii Żywiołów oraz ich harmonizację. Każdy żywioł ma swoją własną specyfikę, uczy nas nowego, jeszcze nie odkrytego. Pozwala uzdrowić aspekty życia przypisane każdemu żywiołowi.

Żywioły traktowane z uwagą i szacunkiem zawsze będą cię wspierać i zasilać energią, ilekroć o to poprosisz. Jest to potężna moc i potężna opieka, zatem nic dziwnego, że prośby składane w szczerej intencji i z głębi serca są rzeczywiście spełniane.

Żywioł Ziemi

Obdarza stabilnością, siłą, spokojem, poczuciem godności. Ziemia to podstawa, konkret, struktura. Wyważa, planuje, liczy, porządkuje. Brak Ziemi grozi podejmowaniem pochopnych decyzji, nieumiejętnością gospodarowania dobrami materialnymi, biedą, strachem, samotnością. Z kolei nadmiar tego żywiołu może zaowocować fanatyzmem, ograniczeniem, nadmiernym konserwatyzmem.

Żywioł Wody

Wyraża głębokie uczucia, intuicję, harmonię, czułość i opiekuńczość. Uczy poddania się i zaakceptowania zmian. Kiedy jej brakuje człowiek nie umie odprężyć się i zrelaksować, nie umie okazywać i przeżywać głębokich uczuć. Jest jak pustynia, oparty wyłącznie na reakcjach na zewnętrzne doznania. Staje się obojętny i chłodny. Nadmiar Wody to przede wszystkim bierność i lenistwo, ale także nadwrażliwość i przesada emocjonalna.

Żywioł Ognia

Inspiruje do działania, obdarza energią optymizmem, odwagą i wiarą we własne możliwości. Ogień to ekspresja i radość. Jego brak wypełnia smutkiem, zniechęceniem i stagnacją. Należy jednak pamiętać, że nadmiar może być niszczący jak pożar. Przynosi agresję, despotyzm i folgowanie żądzom.

Żywioł Powietrza

Wzmaga zdolność koncentracji i umiejętność abstrakcyjnego myślenia. Obdarza niezależnością, poczuciem wolności i łatwością nawiązywania kontaktów. Z Powietrza biorą się genialne wizje i pomysły niekonwencjonalnych rozwiązań. To także tworzenie w myśli obrazów, zarówno dotyczących wspomnień, jak i wybiegających w przyszłość. Brak tego żywiołu powoduje bezradność, poczucie osamotnienia i niemożność znalezienia w swoim życiu celu. Natomiast nadmiar grozi nieodpowiedzialnością, łamaniem obietnic i bujaniem w obłokach.

W podróży przez wszystkie żywioły będzie prowadził nas spontaniczny taniec, dźwięki instrumentów, Twój naturalny rytm, śpiew aby połączyć się z oczyszczającą i uzdrawiającą energią żywiołów.

Prowadzący: Sławomir i Ewa Gęściak www.slawomirgesciak.pl

termin:

  • piątek 2 marca 2018, godz. 18.30 – 21.30
  • sobota 3 marca 2018, godz. 9.00 – 22.00
  • niedziela 4 marca 2018, godz. 10.00 – 15.00
koszt:

  • 450 zł przy wpłacie zaliczki 100 zł do 31 sierpnia
  • 490 zł przy wpłacie zaliczki 100 zł od 1 września
zapisy: https:// tanieczywiolowpoz.evenea.pl /  Jest możliwość noclegu na miejscu (20 zł/os/doba)

MASZ PYTANIA: Ewa 501 185 009 lub FB