Terapie Świadomości – Intensywne Warsztaty

Głęboka miłość, poczucie wolności, pełnia szczęścia, wszelka obfitość oraz zdrowie fizyczne – oto nasz naturalny stan bycia.

To jest WASZ CZAS ponieważ na Ziemi właśnie teraz zaczynają działać energie, które pomagają naszym umysłom w powrocie do tego boskiego stanu.

Dorota i Krzysztof mają zaszczyt zaprosić Was na I intensywne dwudniowe warsztaty, podczas których będziemy podnosić świadomość do poziomu boskości w nas.

Pokażemy Wam sposoby na uczynienie swojego życia coraz obfitszym i piękniejszym. Dzieje się to wtedy, kiedy następuje synchronizacja półkul mózgowych.

I tak:

 w sobotę dowiemy się:

 • czym jest dualność i nie-dualność,
 • jak osiągnąć doskonałość zdrowia fizycznego,
 • czym jest obrona i atak i jak sobie z tym radzić,
 • jak gramy rolę ofiary i kata w naszym obecnym życiu,
 • jak uwalniać się od lęku i strachu.

* Sobotni wieczór zakończy się satsangiem, na którym będziecie mogli zadawać swoje pytania, a odpowiedzi  popłyną z Boskiego Umysłu.

w niedzielę przepracujemy:

 • obfitość nie tylko finansową,
 • związki i relacje międzyludzkie,
 • będziemy naprawiać to, co jeszcze naprawić można,
 • będziemy porzucać to, co już nam nie służy.

Zapraszamy wszystkich, którzy czują, że to ich czas na zmiany. Wszystkich, którzy chcą przetransformować własne życie. Wszystkich, którzy pragną żyć pełniej i obficiej.

Poprowadzimy Was  w głębokie medytacje, abyście otworzyli się na to, co w Was Boskie. I abyście w każdej chwili mogli tam sięgać, kiedy tylko zapragniecie. Będziecie odkrywać kim naprawdę jesteście.

          Ponieważ otrzymujemy intensywne komunikaty i głęboko czujemy, że nadszedł czas Zmian i wielu ludzi odczuwa potrzebę dogłębnej przemiany świadomości i dotychczasowych paradygmatów, postanowiliśmy umożliwić jak największej liczbie  osób wzięcie udziału w tym doświadczeniu i zdecydowanie obniżyć  za nie opłaty.

W związku z tym opłaty za warsztaty, które kształtowały się dotychczas na poziomie 480 PLN, tym razem będą wyglądały następująco:

 • dla osób decydujących się na cały warsztat : 170 PLN
 • dla osób decydujących się na pojedynczy dzień:             

             – sobota (godz. 10.00 – 18.00): 100 PLN   

             – niedziela (godz. 10.00 – 18.00): 100 PLN

 • sobotni satsang ( godz. 18.00 – 20.00 ) – dla uczestników warsztatów gratis, dla osób     nieuczestniczących w warsztatach : 30 PLN
termin: 10 i 11 lutego 2018, godz. 10.00 – 18.00

Planujemy także przerwy na posiłki. Możecie zabrać ze sobą notatniki i długopisy oraz wygodnie się ubierzcie. Nie planujemy ćwiczeń fizycznych, ale będziemy kilka razy zagłębiać się w medytacji i udawać się do boskiego świata. Zachęcamy do skorzystania z noclegu na terenie ośrodka w Domu Dźwięku, co pomoże w utrzymaniu wypracowanej energii zarówno grupy, jak i energii osobistej uczestników na odpowiednim poziomie.

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa przesyłając wizytówkę na adres terapieswiadomosci@wp.pl,  lub sms na 502 22 42 47 w celu dobrej organizacji naszego spotkania. 

Prowadząca Dorota Wenus samopoznanie osiągnęła tutaj, w Polsce na pograniczu Podlasia i Polesia. Jej przewodnikami w tej drodze byli wyłącznie Mistrzowie duchowi, którzy cierpliwie, krok po kroku prowadzili ją aż do oświecenia. Teraz chce się dzielić z wami wszystkimi swoim doświadczeniem i wiedzą, sięgającą poza to,co możecie sobie wyobrazić.

Odkrycie prawdy o sobie jest dla każdego w was. Nie potrzebujecie do niej niczego, ponad to co już posiadacie.

Prowadzący Krzysztof Orłowski studiował wiele lat szamanizm amazoński i meksykański, konwencjonalną i niekonwencjonalną psychologię i metody uzdrawiania, kulturę Indian, buddyzm tybetański, zen itd. Po wielu latach wrócił do Polski, aby na ziemi ojczystej dokonać własnej przemiany, spotkać się z Bogiem oraz zakończyć ciąg reinkarnacji.

Każda droga, czy to długa i daleka, czy krótka – jest dobra dopóki jest jeszcze nam potrzebna. Każde doświadczenie jest dobre, dopóki nas uczy.

Więcej o prowadzących:

W Domu Dźwięku jest możliwość noclegu we wspólnej sali

Zapraszamy serdecznie 🙂