Therapeutic Flying & Thai Massage

Zapraszamy na wspólnie spędzony magiczny dzień w Domu Dźwięków podczas lipcowej pełni księżyca…

Nakierujmy energię płynącą z faz księżyca, skanalizujmy towarzyszące nam często podczas pełni emocje i pobudzenie, dajmy sobie czas na refleksje i pracę nad sobą, czas na relaks i odpoczynek.

Podczas całego dnia odkrywać będziemy terapeutyczne aspekty Acro Yogi. Naszą sesję Lunar Yogi rozpoczniemy Ceremonią kręgu oraz Partner Yogą. Następnie poznamy podstawowe pozycje Acro Yogi Terapeutycznej, nauczymy się zasad bezpiecznego bazowania, latania i spotingu . Skupimy się na oddechu, płynności ruchu, odnajdziemy siłę wynikającą ze spokoju, czułości i uważności. Dzień zakończymy prowadzoną sesją masażu tajskiego w parach (ok. 70 minut na osobę).

Zapraszamy wszystkich niezależnie od stopnia znajomości Acro Yogi oraz wcześniejszej aktywności fizycznej. Nie trzeba przychodzić z osobą towarzyszącą 🙂

Czas: niedziela 9 lipca, 12.00 – 20.00

poziom: otwarty

PLAN DNIA:

 • 12:00 -15:00 – Lunar Acro Yoga,
 • 15:00-17:00 – przerwa na lunch (sala ma wyjście na mały ogródek, mamy też możliwość skorzystania z kuchni dlatego można zabrać lunchu ze sobą. Na miejscu dostępna będzie kawa i herbata. Dla każdego uczestnika w cenie zajęć przewidziana jest ciepła vegańska zupka!
 • 17:00-20:00 – sesja masażu tajskiego.
INWESTYCJA:

 • Poranny ptaszek do 20.06 – 130 PLN os. / po 20.06 150 PLN os.
 • Zniżka dla zapisujących się w parze: do 20.06 – 120 PLN os. / po 20.06 – 140 PLN os.

Maksymalna grupa 18 osób. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 50 PLN. Zaliczka jest bezzwrotna, ale w sytuacji gdy uczestnik nie ma możliwości wzięcia udziału w zajęciach może przekazać swoje miejsce innej osobie.

ZAPISY:

 • domanwruchu@wp.pl
 • Doman: +48 790 357 130
 • Asia: +48 504 850 603

PROWADZĄCY:

Doman Rynkiewicz:

W AcroYodze najbardziej przyciąga mnie zabawa, różnorodność ruchu i super spotkania z ludźmi. Do tego dochodzą precyzja, technika i komunikacja poprzez ciało. Jestem pasjonatem ruchu, fizjoterapeutą i nieustannym eksperymentatorem. Od dziecka ruch był dla mnie wielką potrzebą i ważnym środkiem wyrazu.Swoją ścieżkę zacząłem od sztuk walki i akrobatyki. Potem był Parkour, Kontakt Improwizacja i właśnie AcroYoga, którą poznałem ponad trzy lata temu. Ostatni czas prowadziłem zajęcia i organizowałem Jamy we Wrocławiu oraz asystowałem Tomaszowi Wortnerowi przy warsztatach dla średniozaawansowanych w Brnie. AcroYoga to dla mnie mieszanka wspaniałych doświadczeń do których chcę wracać 🙂

Asia Sosińska:

AcroYoga jest dla mnie przede wszystkim wspaniałą przygodą i zabawą. Najbardziej fascynuje mnie w niej to, jak bardzo otwieramy się na innych ludzi. Budujemy relacje, odnosimy wspólne sukcesy, pokonujemy własne ograniczenia. AcroYogę odkryłam 3 lata temu i była to miłość od pierwszego warsztatu! Od tego czasu brałam udział w licznych szkoleniach, wyjazdach i konwencjach. AcroYogi uczyłam się między innymi u: Almuth Kramer (Berlin), Elad Sadech (Tel Awiw), Yaroslav Tua (Moskwa), Jeppe Skovgaard (Kopenhaga), Michał Maciaszek (Warszawa), Marta Witecka (Warszawa), Juri Kussmaul (Berlin), Tomasz Pacan (Kraków). Obecnie jestem członkiem organizacji Acroyoga International jako Jambassador. Od roku organizuję również w Poznaniu regularne AcroJamy. Od paru lat moją pasją jest Yoga klasyczna, a od niedawna także Masaż Tajski. http://www.acroyoga.org/ teachers/joanna-sosinska

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:

 • Ćwiczymy boso. Zalecamy wygodne i w miarę przylegające do ciała rzeczy, bez guzików, zamków, grubych szwów. Unikajcie też śliskich materiałów.
 • Prosimy o zabranie mat, kocy, materacy… Na czas masażu przydadzą się również długie spodnie, skarpety i bluzy.
 • Warto mieć ze sobą zamykaną butelkę z wodą, termos lub kubek termiczny…