Trance DANCE i 5Rytmów® z Martiną Weinheimer

Poprzez transowy taniec zmieniamy naszą świadomość i wchodzimy w niezwykłą rzeczywistość lub to, co nazywam „Światem Ducha”, światem poza czasem i przestrzenią, w której wszystko jest możliwe.<span class="su-quote-cite">Frank Natale</span>

Od czasu do czasu mamy poczucie, że kręcimy się w kółko, czujemy się przeciążeni lub już nie wiemy, o co tak naprawdę chodzi w tym okresie życia. Uważam, że prawie każdy zna takie chwile i doświadczenia.

Taniec Trance zawsze mi pomagał w znalezieniu odpowiedzi na moje pytania, aby uzyskać większą jasność. Zawsze czułam, jak w delikatny i wzruszający sposób jestem wspierana, trzymana przez niewidzialną siłę, która jest połączona z moją duszą, z boską częścią mojego ja. A po tańcu za każdym razem czuję się bardziej „pełna”. 

Podczas warsztatu w rytuale tańca transowego, który będzie częścią tego spotkania, będziemy tańczymy z zawiązanymi oczami. To pozwoli nam odbyć indywidualną, wewnętrzną podróż, w której można zadać osobiste pytania, poddać się tańcowi i odbierać przekazy. 

Podczas 5Rytmów® będziemy tańczyć jak zwykle z otwartymi oczami, a kombinacja tych dwóch metod wprowadzi świeżą jakość w nasze życie. 

Jest to zaproszenie dla wszystkich niezależnie od umiejętności, wieku, doświadczenia, czy innych wyobrażeń na swój temat. 

urodzona i wychowana w sercu Berlina Wschodniego. 
Od 2005 jest autoryzowaną przez G. Roth nauczycielką tańca 5Rytmów®. Praktykuje Tańce Transowe(Frank Natale), masaże (Via Della Luna, Shaida Cartella) i inne metody pracy z ciałem www.5rythmen-berlin.de 
Mówi: „Uwielbiam widzieć jak ludzie tańcząc zmieniają się, jak odnajdują siebie. Uwielbiam ich błyszczące oczy po tańcu, niepowtarzalność każdego człowieka oraz jego ruchu, a także łączność, jaka powstaje między nami.” 

17 marca 2018, godz. 11.00 – 17.00

koszt: 140 zł. / 190 zł. (niższa kwota przy rezerwacji do 3.03.2018) 

zapisy i informacje: info@strefarytmow.pl Sylwia 664 02 76 46, www.strefarytmow.pl