Transformujacy Cykl trzech sesji oddechowych!

Cykl TRZECH sesji oddechowych dzień po dniu daje możliwość pogłębionego procesu i przepracowania znacznie większej ilości traum i tematów – zaczynamy proces pierwszego wieczora, a kończymy trzeciego.

Jest to niezwykła okazja uczestniczenia w takim wydarzeniu!

Decydując się na transformację, nadajemy intencję na cały cykl, a każdego dnia wyłaniają się pogłębione intencje i wglądy.

Można uczestniczyć w jednaj, dwóch, a najlepiej wszystkich trzech sesjach oddechowych – Vibreath

Ilość miejsc ograniczona, pierwszeństwo dla osób chętnych na 3-dniową transformację.

Sesja oddechowa jest potężnym narzędziem terapeutycznym, dzięki któremu transformacja działa głęboko i jednocześnie łagodnie, pozwalając naszej psychice i ciału na harmonijną integrację zmiany.

Posłuchaj: https://youtu.be/3fjDBqO5ZHs

4 – 6 maja 2021r, godz. 19:00 – 21:30

Zapisy wyłącznie:

 • 45 939 55 66 – odbiera Alicja
 • oraz wiadomość SMS lub Messenger
 • e-mail: kontakt@ewamikolajczak.pl
Cena biletu:

 • cały cykl: 160zł
 • dwie sesje: 140zł
 • pojedyncza sesja: 80zł

Uwaga! Na pojedyncze sesje zapraszamy osoby, które uczestniczyły już w sesjach oddechowych Vibreath.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

SESJA ODDECHOWA – CO TO JEST?

To proces o konkretnej strukturze, trwający około 2,5h, który składa się z:

 • Ustalenia intencji do sesji i podzielenia się nią w grupie (nieobowiązkowe).
 • Fazy świadomego połączonego oddychania lub innych specjalnych technik oddechowych (na leżąco trwające około godziny). W tym czasie docierasz do najtrudniejszych, najciemniejszych miejsc oraz blokad (mogą to być: brak odwagi lub wiary w siebie, toksyczny związek, złe nawyki, lęk, trauma, zranienie, uraza, niechciane uczucie) i uwalniasz je.
 • Faza integracji – najspokojniejsza część sesji zbliżona do głębokiego relaksu w czasie której pojawiają się nowe wglądy i zrozumienia, wypełniają nas spokój, zrozumienie, większa świadomość siebie, wdzęczność, radość, pewność siebie, odwaga, nowe pomysły, energia do działania i życia.
 • Końcowy krąg dzielenia, w czasie którego uczestnicy mówią o przeżyciach z sesji (nieobowiązkowe). Pozwala to ostatecznie zintegrować i dopełnić przeżycia z sesji, które dzięki temu stają się trwałym, budującym doświadczeniem.

Prowadzenie sesji oddechowej przez terapeutę z wieloletnim doświadczeniem i głęboką wiedzą gwarantuje bezpieczne przeprowadzenie przez cały ten proces.

Towarzyszy temu uzdrawiająca muzyka na żywo. W zależności od miasta: gongi, misy, dzwonki tybetańskie, misy kryształowe, kamertony, bębny i różne dzwonki, a czasami nawet cisza.

Sesja oddechowa przez większość czasu odbywa się na leżąco – zadbaj o swoją wygodę i komfort – weź ze sobą matę, koc lub śpiwór, poduszeczkę, ciepłe skarpetki, wygodne ubranie.


Poznaj Ewę:

Ewa jest doświadczonym trenerem Pracy z Oddechem.

Od 2002 roku prowadzi regularne sesje indywidualne i grupowe. Pracy z oddechem uczyła się u Nemi Nath w australijskim ośrodku 'Breathconnection’, gdzie podczas pięcioletnich studiów psychologii alternatywnej uzyskała tytuł magistra.

Zdobyła dyplom z integracji oddechem u Colina Sissona oraz certyfikat dwuletniej szkoły analitycznej pracy z oddechem u Joy Manné, której przez wiele lat asystowała.

Ewa posiada również klasyczne wykształcenie psychologiczne – psychologię kliniczną na Uniwersytecie Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Przeszła również wiele innych szkoleń: Konstelacje rodzinne u Berta Hellingera, Nemi Nath, Joy Manné, Gerharda Walpera i innych, NLP u Małgorzaty Bojanowskiej, Laurely Blyth, Marek Rożalski oraz Business & You. Od 1999 roku jej główną mentorką i nauczycielką, której asystuje od wielu lat, jest Ewa Foley.

Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji.


Zapisy wyłącznie:

 • tel. kom.: 45 939 55 66 – odbiera Alicja
 • oraz wiadomość SMS lub Messenger
 • e-mail: kontakt@ewamikolajczak.pl