„Trzy Filary Dogranej Pary” – tantra w relacjach. Otwarte spotkanie

Spotkanie ma charakter bezpłatny!

lista do zapisów jest zamknięta.

Zosia i Dawid Rzepeccy

„Trzy Filary Dogranej Pary” – tantra w relacjach

Otwarte spotkanie dla singli i par.

(3h + 1h sprzedaż i podpisywanie książki)

„Sens każdej relacji ukryty jest w prawdziwym, szczerym i głębokim SPOTKANIU z partnerem. Bez tego ślizgamy się tylko po powierzchni pchani przez nawyki i schematy zachowań wyniesione z domu rodzinnego.

Aby się rzeczywiście SPOTKAĆ potrzebujemy się do siebie dostroić, podobnie jak robią to muzycy strojący instrumenty przed każdym koncertem.

Na tym Spotkaniu uczestnicy doświadczą kilku podstawowych umiejętności pozwalających dograć się do siebie w przestrzeni komunikacji, bliskości i intymności. Zaproponujemy narzędzia przydatne w życiu codziennym jak i w praktyce rozwoju osobistego i duchowego. Skorzystamy z technik, które oferuje tantra.

Opowiemy też o książce, którą będzie można na miejscu zakupić i dostać autograf :))”

15 września 2021, godz. 17:00

„Zosia i Dawid Rzepeccy – Z wykształcenia psycholożka i filozof. Autorzy książki „Życie seksualne rodziców – jak budować długoterminowe związki partnerskie”. Łączą w sobie pasję miłości z misją uleczania i wzbogacania relacji międzyludzkich. Prowadzą zajęcia od 2004 roku (Dawid od 1999) w Polsce i na świecie. Ich propozycje warsztatowe wzmacniają naturalną zdrową seksualność z jednoczesnym doświadczeniem duchowości. Prowadzą warsztaty tantry dla par.

Holistyczne
Magdalena Stachurska
Monika Liminowicz
kontakt@holistyczne.com.pl