Twój Kosmos – Hawajski masaż harmonii i piękna

Obudź swój Kosmos, niech rozkwita Twój Wewnętrzny Ogród! 

Zapraszam Cię na ~ Lomi Lomi Nui ~ rewitalizujący, holistyczny masaż hawajskich mistrzów. Podążaj za swoją Prawdą i bądź Sobą! 

Masaż hawajski to starożytna tradycja na drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest harmonijny ponieważ jest naturalny. Jest inspirujący, ponieważ inicjuje zmiany. Jest wyjątkowy, ponieważ Ty jesteś wyjątkowy.

CZAS I MIEJSCE: 24 października – 3 listopada 2018

INWESTYCJA:

  • 280 PLN obejmuje 2-godzinny masaż.
  • Zarezerwuj dodatkowo 15-30 min na relaks, kąpiel w dźwiękach i rozmowę (uwzględnione w cenie).
REZERWACJE:  lominuimassage@gmail.com; 668 258 008

Zwróć uwagę na to, co dzieje się w Twoim Wewnętrznym Ogrodzie. To przynosi wspaniałe rezultaty!

lominuimassage.com


Lomi Lomi to praca na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Masaż ten wspiera zdrowie poprzez balansowanie przepływu energii życiowej (Mana). 

Hawajska świadoma praca z ciałem-umysłem-duchem jest dla wszystkich. Dynamika masażu oraz siła nacisku są intuicyjnie dostosowywane do kondycji i potrzeb osoby odbierającej. Praca odbywa się w absolutnym poszanowaniu godności człowieka i dbałości o jego wielowymiarowy komfort. Dla ciężarnej kobiety i jej dziecka jest to piękne doświadczenie oraz przygotowanie do porodu.


JOANNA POLKOWSKA

praktyk i nauczyciel Lomi Lomi Nui. Absolwentka Kino Mana IV u hawajskiej mistrzyni Susan Pa’iniu Floyd – linia Kahu Abrahama Kawai’i.

Pracuje w Niemczech i w Polsce. Nieustannie kontynuuje naukę w dziedzinie metod przywracania równowagi ciała, umysłu i ducha. Wykorzystuje elementy terapii dźwiękiem, aromaterapii, Reiki (Mikao Usui), Gentle Bio-Energetics (Eva Reich). Jej praca to stwarzanie warunków, w których człowiek prawdziwie kocha siebie, realizuje swój potencjał i jest inspiracją dla innych.
DZIAŁANIE MASAŻU HAWAJSKIEGO
Człowiek jest jednością ciała, umysłu i ducha. Życie w szczęśliwości to równowaga tych trzech elementów.


WIECEJ

Lomi Lomi łączy nas z mądrością istnienia. Dotyk potęguje świadomość ciała oraz wspaniale je rozluźnia. Masaż pobudza krążenie, oczyszczanie z toksyn, oddziałuje na układ mięśniowy, limfatyczny i kostny. Łagodnie i stopniowo docieramy do wyuczonych wzorców postępowania, uwalniamy traumy oraz wywołane nimi napięcia czy bóle. W ten sposób Lomi Lomi sprzyja leczeniu nerwic, apatii czy depresji.

Podczas sesji praktyk Lomi Lomi nieustannie wspiera osobę w procesie samopoznania. W stanie głębokiego odprężenia, masaż sprzyja dotarciu do nagromadzonych w pamięci komórek emocji (podświadomość). Taki wgląd umożliwia zdejmowanie kolejnych zasłon (np. mechanizmów obronnych), odgradzających nas od prawdziwej istoty tego „Kim Jestem”. Dlatego Lomi Lomi jest skutecznym narzędziem na drodze rozwoju duchowego. Owocem systematycznej pracy jest bezwarunkowa akceptacja siebie i tego co jest, a tym samym otwierania się na wielowymiarowość doświadczeń i radość życia.

Lomi Lomi promując zdrowe ciało jest zarazem wspaniałym doświadczeniem dla zmysłów. Kojąca hawajska muzyka, wibracje głosu i oddechu masażysty, odczucie powracającego, rozległego dotyku stwarzają bezpieczną przestrzeń dla głębokiego relaksu i medytacji.