Twoja Świętość – channeling Jeszuy oraz Saint Germain’a

Jak wiele czasu straciliśmy na poszukiwanie odpowiedzi tam, gdzie ich nie ma? Ile jeszcze czasu jest nam potrzebne, aby wreszcie zrozumieć, zaakceptować oraz doświadczyć tego, że Uniwersalna Twórczość/Nieskończone Niewidzialne/Świadomość/Bóg (jakkolwiek to nazwiesz) jest w nas samych? Ile jeszcze przesłań, ilu nauczycieli, ile dróg „duchowych” jest nam jeszcze potrzebnych? Czy to wszystko ma swój koniec? Jeżeli tak, to kto jest tym, kto może zdecydować, że czas na bycie Prawdą jest Teraz?

Na te, oraz inne pytania postaramy się wspólnie odkryć oraz odnaleźć odpowiedź. Nie będzie to odpowiedź dana przez kogoś innego, przez kogoś na zewnątrz Ciebie. To Ty, Twoja najgłębsza esencja, jest tą odpowiedzią.

Spotkanie poprowadzi Tôma, lecz jest bardzo prawdopodobne, że na spotkaniu przemówią również w postaci channelingu Jeszua (Jezus) lub / i Saint Germain. Nie szukaj jednak ich na spotkaniu, gdyż mówiąc wprost – nie znajdziesz ich tam. Oni są i będą tylko w jednym miejscu – w Twoim wnętrzu, nigdzie indziej. Jeżeli zdecydują się do nas przemówić, na pewno przyniosą nam łagodne słowa ukojenia, odpoczynku od natrętnych, bolesnych myśli spowodowanych nadmiernym utożsamieniem się ze światem formy. Pamiętaj jednakże, że ostatecznie będzie to spotkanie Ciebie z Tobą, gdyż niemożliwe jest, abyś kiedykolwiek doświadczył czegoś, co w Tobie nie mieszka na najgłębszym poziomie. Przesłanie jakie przynoszą nam ci Święci jest przesłaniem całkowitego wybaczenia oraz Pokoju. Wybaczenie to nie ma granic, może przeniknąć Cię całkowicie, abyś doświadczył prawdziwego Pokoju. To czy doświadczenie przyjdzie i jak długo potrwa, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Będziemy jednak wspólnie się wspierać w porzucaniu tego, co nieprawdziwe, tak aby Duchowa Prawda mogła nas wyzwolić.

Data: piątek 22 lutego 2019, godz. 17:00 – 21:00

Koszt: 100 zł

Strona Tômy:
https://drogadoboga.org
Kanał na YouTube:
https://tinyurl.com/drogadoboga