Uleczyć stare rany duszy. Medytacja otwierająca SERCE

 

RANA DUSZY to czuły punkt wymagający uzdrowienia.

Ona nie uleczy się samoistnie tak długo, jak długo wzbraniam się przez zwróceniem na nią uwagi. Rany fizyczne goją się, jeśli mogą oddychać. Przy ranach psychicznych obowiązuje ta sama zasada. Również one zdrowieją, jeśli mogą oddychać, co oznacza, że ma to miejsce, gdy zostają uwolnione od zaprzeczania, ignorowania i wypierania. A więc od tego wszystkiego, co przykleiliśmy na wierzch.

Każda NEGATYWNA EMOCJA przykrywa ranę duszy. Ponieważ ta rana istnieje, bywam zdenerwowana, smutna, złoszczę się, wściekam, albo się boję. To moja OCHRONA przed bólem, którego nie chcę poczuć, bo głęboko wierzę, że jest nie do udźwignięcia.

Ważne -> W medytacji PRACY SERCA chodzi o odkrycie i poczucie tego bólu, być może pierwszy raz w życiu, a nie, – jak to było do tej pory – o schodzenie mu z drogi. Kiedy go świadomie i do końca poczuję, problem się rozwiąże. Nie mam już potrzeby uciekania przed nim. Poczułam go i nie utożsamiam się z nim. Nie jest faktem, ani rzeczywistością, tylko UCZUCIEM, które egzystuje w moim SERCU.

Renata Stankowska o sobie:

Dzielę się z zachwytem PRACĄ SERCA, którą zgłębiam i praktykuję od 4 lat. Jestem pierwszą osobą posiadającą certyfikat Safi Nidiaye w Polsce.

W magicznym Domu Dźwięków, zachęcę Was do praktykowania metody, pokażę jej proste kroki i zaproszę do medytacji, co będzie – ufam mocno, – bardzo pięknym przeżyciem.

Inwestycja w siebie: 30 PLN

(gotówką lub na konto 25 1140 2004 0000 3902 3489 3605 dopisek: Praca Serca)

Data: piątek, 15 stycznia 2021; godz. 18.00 – 19.30

Pytania: info@pracaserca.pl

www.pracaserca.pl/przyklady-z-zycia

D O Z O B A C Z E N I A!
Renata Stankowska