Uniwersalne Prawa Natury

Tego co nie ma szczęścia w sobie, żadna rzecz zewnętrzna nie może uszczęśliwić.Cyceron

W trakcie kursu będziemy zgłębiać wiedzę dostępną niegdyś tylko mędrcom i osobom wtajemniczonym. Tajemne nauczania datuje się na 5.000 lat temu, nauczyciele, mędrcy, mistycy Starożytnej świata, wszyscy oni posiadali jedną wspólną naukę przekazu – Uniwersalne Prawa Natury.

Na nich opiera się cały wszechświat i jego doskonałe funkcjonowanie, i harmonia.

Gdy zrozumiemy je oraz zaczniemy stosować się do nich, doświadczymy głębokiej przemiany we wszystkich obszarach naszego życia. Nie ma dziedziny życia, w której nie miałyby zastosowania.
Poznanie, zrozumienie i zastosowanie powyższych jest drogą prowadzącą ku mądrości , tolerancji i szczęściu nie tylko jednostki, ale i całej ludzkości.

Józef Erwin Onoszko wybitny i doświadczony astrolog, astronumerolog i psychotronik. Założyciel pierwszego i najstarszego Studium Psychotroniki w Polsce. Naucza i doradza w Polsce i Europie. Mówi: „na co dzień zajmuję się określaniem osobowości i predyspozycji innych ludzi, doradzam we wszystkich ważnych czy trudnych sytuacjach życiowych w oparciu o doświadczenie, symbolikę, astronumerologię i astrologię. Zapraszam Cię na spotkania, które dają możliwość znalezienia rozwiązania niemal z każdej sytuacji.”

www.jozefonoszko.pl

termin: 10-11 marca 2018:

  • sobota 10.00-18.00
  • niedziela 10.00 – 17.00
Cena: 300* / 350 zł (*rezerwacja w niższej cenie do 25.02.2018, wpłata 50 zł na konto, które
będzie podane przy zapisach)

Informacje i zapisy: 664 027 6 46 (po godz.16.00) sylwiawarsztaty@gmail.com

Zapraszamy również na spotkania indywidualne – sesje 2,5 godzinne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!