Ustawienia rodzinne i biznesowe wg Berta Hellingera

Zajęcia są dla tych wszystkich, którzy poczuli, że w swojej wędrówce przez życie gdzieś utknęli i dla tych, którzy potrzebują uzdrowienia czy uporządkowania w obszarze relacji, rodziny czy zdrowia, jak również pracy i finansów.

Każdy, niezależnie od zaawansowania i własnej kondycji, może uczestniczyć w zajęciach i uzyskać efekty na swoją miarę.

Zapraszamy osoby zaawansowane, jak również te, które jeszcze nigdy nie próbowały tej metody.

CENA

  • Praca własna 430 PLN
  • Obserwator/reprezentant 140 PLN
ZAPISY:

Termin: 11 marca i 8 kwietnia 2021, godz. 10:00 – 18:00

  • Prosimy wziąć obuwie na zmianę lub ciepłe skarpety.
  • Robimy krótkie przerwy na picie i jedzenie – najlepiej przynieść własne.
  • Uczestnictwo w roli obserwatora/reprezentanta w ustawieniach innych osób to świetna okazja aby poznać tę metodę, rozwinąć intuicję, zyskać inspirację i większe zrozumienie tego, co dzieje się w naszym życiu. Często uzyskać można, niejako przy okazji, rozwiązanie a wręcz pełne uzdrowienie swojego problemu.

Ustawienia prowadzi Ewa Mikołajczak.

Ewa to certyfikowany nauczyciel i trener. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States. W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej w ośrodku „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne (Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You)

Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju wspiera w rozpoznaniu mechanizmów działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji.

Jak działa metoda: http://ewamikolajczak.pl/…/poznan-ustawienie-systemowe/…