Ustawienia rodzinne i biznesowe wg Berta Hellingera

Ustawienia systemowe wg Berta Hellingera są krótkoterminowa – głęboko i szybko działającą – metodą terapii. Już podczas udziału w jednorazowym wydarzeniu można uzyskać trwałe zmiany w swoim życiu, rozwiązując jeden lub więcej konkretnych problemów z wybranej sfery.

Posłuchaj: https://youtu.be/EkV4RIj_9Xk

Czasami wymaga to jeszcze dodatkowej, systematycznej pracy, żeby utrzymać nowy poziom świadomości.

Dlatego też po własnym ustawieniu oferujemy darmowe wejście jako aktywny reprezentant w czasie dwóch miesięcy. W razie potrzeby można zadzwonić do prowadzącej po ustawieniu, aby uzyskać dodatkowe wsparcie, jednakże obraz wyłaniający się podczas ustawienia często jest wystarczający.

19 listopada 2021, godz. 10:00 – 18:00

Zapisy:

 • 459 395 566 – odbiera Magda
 • oraz wiadomość SMS lub Messenger
 • e-mail: kontakt@ewamikolajczak.pl
 • Praca własna: 450zł
 • Reprezentant: 150zł

Wydarzenie rozpoczyna około 1,5h wykład.

Tematem ustawienia może być wszystko.

 • Relacje z rodzicami – tutaj często powtarza się problem parentyfikacji, czyli emocjonalne opiekowanie się rodzicem przez dziecko lub absolutny brak wsparcia ze strony rodzica ze względu na nałóg, nieobecność lub niemoc.
 • Relacje z pieniędzmi – np. trudności w zarabianiu pieniędzy, utrzymaniu majątku, wpadanie w długi, problem z wyborem ścieżki kariery.
 • Zdrowie – choroby autoimmunologiczne, chroniczne bóle lub te, które nazywamy genetycznymi, a z punktu widzenia konstelacji rodzinnych są one wiernością przynależności do swojego rodu.
 • Związki – powtarzające się historie niepowodzeń miłosnych, kłopoty w relacjach romantycznych, niemożność zajścia w ciążę, czy strata najbliższych.
 • Trudności z dziećmi – np. przejawianie agresji, choroby somatyczne lub psychiczne, problemy w nauce.
 • Biznes – który jest najkorzystniejszy dla naszej duszy, satysfakcji oraz portfela? Z kim najlepiej wejść we współpracę a kogo omijać szerokim łukiem?

Tematami są również tendencje do wchodzenia w toksyczne związki, kłopoty z tożsamością i identyfikacją, wykorzystania seksualne,bezpłodność, traumy z okresów dzieciństwa i późniejszych okresów, problemy z nadwagą lub niedowagą, czy nietolerancje pokarmowe, traumy rodowe z okresu wojen, zaburzenia lękowe, depresja, przyczyny niedojrzałości emocjonalnej, brak poczucia własnej wartości.

To są tylko przykładowe tematy ustawień, jeżeli masz wątpliwość, czy Twoje pytanie lub problem jest właściwy do tej metody – napisz lub zadzwoń.

Terapia jest przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych.

Studentów zapraszamy ze zniżką.


EWA MIKOŁAJCZAK – TERAPEUTA USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH

Pierwszy kontakt z ustawieniami miała w 2000 roku.

Szkoliła się bezpośrednio u twórcy metody – Berta Hellingera – w latach 2003-2016, kończąc między innymi kurs mistrzowski.

Uzyskała dyplom ukończenia Szkoły Konstelacji u Nemi Nath, a podczas pięcioletnich studiów psychologii alternatywnej uzyskała tytuł magistra.

Przez wiele lat asystowała Joy Manné u której ukończyła dwuletnią szkołę ustawień.

Ewa Mikołajczak sama prowadzi ten rodzaj terapii od 2007 roku.

Ewa posiada również klasyczne wykształcenie psychologiczne – psychologię kliniczną na Uniwersytecie Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie.

Prywatnie jest mamą, babcią, pasjonatką sportów zimowych, przewodniczką górską. Kocha zapach świeżo mielonej kawy, flamenco i gospel.