Ustawienia systemowe wg. Hellingera | sesje indywidualne

Zapraszam na indywidualne sesje ustawień systemowych wg metody Berta Hellingera, które odbędą się w terminie 11 – 16 lipca w Domu Dźwięku w Poznaniu.

Ustawienia systemowe to bardzo skuteczna forma terapii krótkoterminowej. Metoda ta pozwala nam na rozpoznanie podświadomych wzorców, które mogą mieć wpływ na to jak kształtuje się nasze życie, a które mogą być związane z naszym rodem. To tam możemy odkryć zródło naszych trudności, popatrzeć z miłością, przywrócić porządek i połączyć się z własnym losem.

Sesje przeznaczone są dla osób, które doświadczają trudności w jakiejś dziedzinie swojego życia:

  • w relacjach, w rodzinie
  • ze zdrowiem
  • z finansami
  • w trudnościach z dziećmi

Sesja trwa ok 1,5 h i jest to praca indywidualna.


PROWADZĄCA:

Anna Sokołek – terapeutka cichych ustawień systemowych wg. metody Berta Hellingera w szkole Gerharda Walpera (certyfikacja w sierpniu 2022). Nauczycielka tantry w międzynarodowej szkole Santoshi „Tantra Woman”, w ramach której Ania prowadzi głęboko transformujące i niezwykle popularne w Polsce warsztaty tantry dla kobiet z cyklu „Czerwona, Biała i Zielona Tara”. Prowadzi własną markę „Tantra dla Kobiet”, w ramach której oferuje warsztaty tantry dla kobiet i grup mieszanych w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w sesjach uzdrawiania joni i uwalniania miednicy dla kobiet. Certyfikowana bodyworkerka po szkole Johna Hawkena „Paths of Transformations”. Spełniona wokalistka i nauczycielka śpiewu po Akademii Muzycznej w Katowicach. Uczestniczka programów tv, m.inn. „The Voice of Poland”.


DATA: 11 – 16 lipca 2022 (poniedziałek – sobota w godz. od 8.45 – 20.00).

INWESTYCJA: 300zł za sesję (ok. 1,5h)

KONTAKT: Anna Sokołek,

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia dogodnego terminu sesji.

Więcej o mnie: www.tantradlakobiet.pl

Z serca zapraszam

Ania