Uwolnić Radość. Wczesna Trauma, Rozpoznawanie i Uwalnianie

Dla kogo?

Jeśli chciałabyś, chciałbyś odkryć i uwolnić, to co Cię ogranicza, co zatrzymuje Cię w drodze do realizacji Twoich planów, gdzie zablokowana jest Twoja energia życiowa, co stoi za trudnymi emocjami, objawami psychosomatycznymi, a tym samym, jak możesz na co dzień czuć więcej radości, jak wyzwolić więcej życia w swoim życiu, poczuć więcej miłości do siebie i innych – zapraszam Cię do zapoznania się z informacjami dotyczącymi tematu warsztatu oraz zapraszam Cię na spotkanie.

METODA, którą stosuję w trakcie warsztatów, służy przede wszystkim odkryciu, przepracowaniu i uwalnianiu wczesnych traum. Ustawienia intencji pozwalają odkryć głęboko leżące przyczyny – nieuświadomione wydarzenia, wyparte emocje oraz niezaspokojone potrzeby, które mają wpływ na nasze dorosłe życie. 

BOLESNE PRZEŻYCIA, które nie mogły zostać przyjęte przez dziecko, zostały wyparte ze świadomości, ale tym samym odcięta została również części rozwijającego się „ja”. Żeby nie czuć bólu, nie widzieć swoich potrzeb, w tym potrzeby bliskości, akceptacji, miłości, dziecko odcina się od swobodnego przeżywania tych uczuć. Ta obrona, która była potrzebna i skuteczna kiedyś, odcina nas teraz od życia, radości, miłości oraz szczęścia. 

OBJAWY wczesnej traumy w dorosłym życiu mogą być obecne w postaci dolegliwości psychicznych, emocjonalnych, ale również dolegliwości fizycznych. Doświadczane objawy i dolegliwości rzadko łączone są z zapomnianymi emocjami czy wydarzeniami, lecz każde trudne wydarzenie zapisane jest w naszym ciele, w naszym układzie nerwowym, na poziomie komórkowym. Ustawienia intencji są szczególnie pomocne w uzyskaniu dostępu, do mających wpływ na nasze życie wspomnień, przechowywanych w tak zwanej pamięci ukrytej, wspomnień również z okresu przedwerbalnego.

USTAWIENIA INTENCJI sprawdzają się również jako uwalnianie traumy miłości, co jest powiązane z traumą wielopokoleniową. Jeśli rodzic nie był wystarczająco dostępny i dziecko nie otrzymało wystarczająco dużo ciepła, bliskości, uwagi, a przede wszystkim bezwarunkowej miłości, takie dziecko mogło czuć bezsilność, bezradność i apatię. Dodatkowo mogło odczuwać złość, strach przed śmiercią, smutek i ból, ale żeby przeżyć, musiało te uczucia wyprzeć. 

JAKO OSOBA DOROSŁA mamy siłę, żeby świadomie przeżyć, to co kiedyś przez dziecko było nie do uniesienia, dzięki ustawieniom intencji możemy dotrzeć do zapomnianej, lecz bardzo ważnej części siebie i zacząć bardziej cieszyć się życiem. Ustawienia intencji w pracy z wczesną traumą, to droga do przepracowania tego co boli, co nas ogranicza, jest to droga miłości do siebie samego i innych, droga do uwalniania szczęścia.

W trakcie warsztatów dużo uwagi poświęcamy na stworzenie komfortowej przestrzeni do pracy, w której każdy będzie mógł poczuć się bezpiecznie i swobodnie. Atmosfera wzajemnej życzliwości i ciepła, bardzo sprzyja wspólnej pracy i daje możliwość, żeby każdy mógł spontanicznie uwolnić, to co ogranicza. Z tego względu grupa to maksymalnie 10 osób.

Ustawienia intencji jest autorską metodą profesora Franza Rupperta, niemieckiego psychologa, który od ponad 20 lat rozwija ją w zakresie psychotraumatologii i psychotraumatologii wielopokoleniowej, jako samodzielną metodę terapii traumy.
Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu, w którym twórca metody opowiada o jej stosowaniu: https://youtu.be/yeRa6ds0xus?list=PL9rDq-yPloIOE9jhUpyI5YcdFFcTwJMTk.
Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej mogą zapoznać się z książką: „Wczesna trauma, rozpoznawanie i uwalnianie”.  

28 lipca 2018, godz. 10.00 – 18.00

Inwestycja:

  • do 18 lipca 300 PLN, 
  • po 18 lipca 350 PLN

Jakub Witkowski – Hipnoterapeuta, członek Polskiego Instytutu Hipnozy, praktyk techniki uwalniania metodą dra Davida R. Hawkinsa, a przede wszystkim osoba, która potrafi pomóc w uwolnieniu od ograniczających mechanizmów ukrytych w ludzkim umyśle. Specjalizuje się w regresji (również do poprzednich wcieleń), pracy z wewnętrznym dzieckiem, depresją, fobiach, nerwicach, uzależnieniach oraz tzw. Hipnozie duchowej. To jego pasja, ponieważ daje innym wolność, która jest jego najwyższą, wartością.
Z otwartym sercem, w atmosferze bezwarunkowej miłości, gwarantując dyskrecję oraz bezpieczeństwo prowadzi klientów przez niezbędne procesy. Pomaga leczyć przeszłość, i pokazuje klientom kiedy wzięli za prawdę, to co nią nie jest i czyni ich nieszczęśliwym.

Stanisław Sokołowski – Jestem psychoterapeutą, trenerem. zwolennikiem terapii procesu, w której tempo oraz kierunek pracy nadaje osoba, która szuka rozwiązania dla swojego problemu. W swojej praktyce wykorzystuję mądrość, która płynie z ciała, dzięki niej łatwo można zobaczyć gdzie znajduje się nasza blokada, ale również, jak znaleźć drogę do zdrowia. Pracuję korzystając z konwencjonalnych metod terapeutycznych, ale również z ustawień duchowych, medytacji, transu, ustawień intencji, pracy w Polu, wglądu, intuicji, pracy w przestrzeni miłości. Wierzę, że tym co leczy jest życzliwość, ciepło, czasami siła a przede wszystkim miłość, która to co jest teraz balastem, potrafi przemienić w potencjał, jaki daje nam życie.

Pytania proszę kierować na adres  jakub@pracowniaotwarta.com.pl, 576 349 931