Uzdrawianie Głosem Ciała i Ducha

Zapraszamy na warsztaty „Uzdrawianie głosem Ciała i Ducha!” autorskiej metody Moniki Łada-Bieńkowskiej „Uwolnij siebie, głos, emocje”.

Warsztat skierowany jest do osób, które pragną poszerzyć swą świadomość w celu wzmocnienia siebie psychofizycznie i energetycznie.

Uczestnicy biorący udział w warsztatach i sesjach indywidualnych otwierają swój głos, budują wewnętrzną przestrzeń, wzmacniają technikę operowania własnym wewnętrznym instrumentem, a także – co jest dla Moniki najważniejsze – poprzez pracę z głosem doznają uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego i duchowego ❤ A to jest sedno Jej holistycznej metody, którą dzieli się z ludźmi już 15 lat, wciąż ją rozwijając i pomagając kolejnym osobom!

KORZYŚCI z udziału w warsztacie:

 • otworzysz gardło, aby swobodnie przepływał Twój dźwięk, w celu lepszej komunikacji i sposobu wyrażania siebie
 • pogłębisz oddech, aby uzyskać jeszcze większą energię życiową oraz przestrzeń, w celu pogłębienia dźwięku, jego mocy i wydobycia emocji
 • uwolnisz emocje, które blokują Twe ciało i umysł
 • pozbędziesz bólu fizycznego np. w kręgosłupie, głowie, brzuchu,…
 • wyciszysz umysł, aby znaleźć się w tu i teraz
 • zwiększysz swą moc ku rozbudzeniu kreacji
 • dźwiękiem wymasujesz swą wewnętrzną przestrzeń ku zdrowiu: kręgosłupa, mięśni, kości, stawów, organów, ośrodków energetycznych.
 • wyrazisz pełniej siebie poprzez oddech, dźwięk, ciało
 • zharmonizujesz się psychofizycznie
 • zdobędziesz pewność siebie i dogadasz z wewnętrznym krytykiem
 •  wzmocnisz swą wiarę ku realizacji swych pasji, marzeń.

Warsztaty prowadzi: Monika Łada-Bieńkowska

Kilka słów od twórczyni metody:

„Pamiętaj! Możesz uleczyć się na każdym poziomie poprzez narzędzia, które nosisz w sobie! Twe ciało, serce (dusza) jest Twym najlepszym przewodnikiem, nauczycielem, a Twój głos, naturalny i najbardziej pierwotny dźwięk, Twym najlepszym lekarstwem! Od kiedy powstało wszelkie stworzenie! A moim zadaniem jest ci je wskazać 🙂 ♥ „


Data: 23 listopada 2019, sobota, godz. 10.00 – 13.00 (prosimy o przybycie o godz. 9.45)

Inwestycja w siebie: 140 zł

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w warsztacie.

 • Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata kwoty 140 zł* u organizatora (gotówka lub przelew – konto będzie podane zdeklarowanym uczestnikom):
 • Khandro – tel. 731-022-371, kontakt.khandro@gmail.com

*W przypadku rezygnacji z warsztatu nie dokonujemy zwrotu wpłaty. Uczestnictwo można przepisać na inną osobę.

Zapraszamy do polubienia stron i dołączenia do grup:

 • Khandro
 • Monika Łada-Bieńkowska
 • Dom Dźwięku.Misy.Joga
 • Uwolnij siebie, głos, emocje metodą Moniki Łada-Bieńkowskiej.
 • KHANDRO – zdrowie i dobre samopoczucie. Inf., zajęcia, warsztaty, wykłady

Prowadząca: MONIKA ŁADA-BIEŃKOWSKA

Aktorka, wokalistka, muzyk, kompozytor, nauczycielka techniki wokalnej i aktorskiej, prowadząca terapię dźwiękiem oraz twórca i trenerka swej autorskiej holistycznej metody: Uwolnij siebie, głos, emocje.

Dowiedzieć się o niej więcej oraz trafić na zajęcia można za pośrednictwem strony :

 • https://www.facebook.com/PuaPraktyczneUslugiArtystyczne/
 • https://www.facebook.com/groups/293853657482852/
 • https://www.facebook.com/przesilenie.spektakl/

Od 15 lat prowadzi szkolenia z emisji głosu, techniki wokalnej i aktorskiej oraz terapię dźwiękiem. Otwiera głosy, serca i umysły. Przez jej „pedagogiczne palce” przewinęły się tysiące osób, z których większość kontynuuje swoją ścieżkę. Zdobywczyni wielu nagród wokalnych i aktorskich.

Współpracowała z Teatrami: im. J. Słowackiego w Krakowie, im. S. Jaracza w Olsztynie, Wytwórnia i Staromiejski w Warszawie, z Teatrem Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu oraz Teatrem na Wodzie, Starą Pomarańczarnią w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Miała zaszczyt rozwijać się u boku takich reżyserów i pedagogów jak min. Adam Hanuszkiewicz, Barbary Sass, Józefa Skwark, Geny Wydrych, Beaty Fudalej, Jarosława Tochowicza, Jacka Papisa, Waldemara Matuszewicza, Cezarego Domagały i wielu innych. Współpracowała z wieloma znanymi muzykami min. takimi jak: Zygmunt Konieczny, Bogdan Hołownia, Janusz Szrom, Wojciech Pulcyn, Sibel Kose, Sebastianem Frankiewiczem jak i również z zaprzyjaźnioną Hanną Bielicką.

Autorka i odtwórczyni wielu recitali min: Centralny Basen Artystyczny/Scena Współczesna w Warszawie. Zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień: Grand Prix na festiwalu sztuki w Lubsku-nagroda wokalna, nagroda za rolę Marii w spektaklu „Korporacja” reż. Jarosława Tochowicza w Radomiu, I miejsce na konkursie wokalnym w Żaganiu, wyróżnienie za rolę Lolitki w „ Autoblues ” i Ulki w „Komponentach” reż. Jacka Papisa w Tryptyku Miejskim „Nasze Wasze Miasto”. Współpracowała również z takimi zespołami jak Hunter, The Car is On Fire, Jarecki, Dwie Minuty Ciszy (Własna twórczość-pisała teksty i aranżowała stronę wokalną jak i artystyczną), Zespół M-2 czy „Kabaret Śmiechu Warci”. Występowała na Festiwalu Era Schaeffera 2015, w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin ( występowała tu wielokrotnie, ze swym zespołem, Chórem Eksperymentalnym Gre Badanie )u boku min. Urszuli Dudziak i Tomasza Stańko, jak i wielu innych wspaniałych artystów. Współpracowała również z Muzeum Woli, Kreacją Świadomości i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Tworzyła własne kompozycje z trio wokalnym BaBu oraz szkoliła głosy w Studio Drama Point w Warszawie.

Obecnie współpracuje z Teatrem Przesilenie, z którym koncertuje i wystawia spektakle w Polsce i za granicą. Współtwórczyni razem z Elżbietą Lewak i Tomaszem Kudłaczem spektaklu „Przesilenie” na podstawie „Pieśni Świętojańskiej o Sobótce” Jana Kochanowskiego, gdzie oprócz roli szamanki , którą gra, wyreżyserowała spektakl od strony wokalnej i całej oprawy muzycznej. Prapremiera spektaklu, miała miejsce 20 października 2017r w Rosyjskim Teatrze Dramatycznym Litwy, na VII Wileńskich Spotkaniach Teatralnych, a premiera 20 stycznia 2018r w Domu Kultury Świt w Warszawie. Spektakl grano również w Teatrze Oratorium w Warszawie, jak i innych miejscach koncertując. Współpracuje również z Chórem eksperymentalnym Gre Badanie w Warszawie jak i innymi artystami. Reżyseruje i wystawia własne projekty artystyczne, spektakle, tworzy aranże muzyczne, prowadzi szkolenia z emisji głosu, techniki wokalnej, aktorskiej, terapię dźwiękiem oraz jest trenerem swej autorskiej metody: Uwolnij siebie, głos, emocje.