Uzdrawianie Głosem – Voice Healing Technique

UZDRAWIANIE GŁOSEM – Voice Healing Technique – unikatowy warsztat pracy z głosem.

UWOLNIJ CIAŁO – UWOLNIJ GŁOS

Wszyscy jesteśmy unikalną wibracją – dostrój się do uzdrawiających częstotliwości Twojej duszy.

Voice Healing Technique – to głęboka, wielowymiarowa praktyka uzdrawiania głosem siebie i innych. Wykorzystuje starożytne techniki, które uzdrawiają i transformują nasze ciało na wielu poziomach.

Zapraszam Cię na warsztat poświęcony pracy z ciałem, oddechem i głosem. Twój głos i oddech to Twoja pierwotna medycyna, która jest zawsze z Tobą i możesz po nią sięgnąć w każdym momencie Twojego życia. Chcę podzielić się z Tobą wiedzą i ponad 20 letnim doświadczeniem pracy z głosem.

Za pomocą nada jogi – jogi dźwięku, technologii kundalini jogi oraz pracy z kryształowymi misami a także poprzez pracę z ciałem i oddechem, pokażę Ci w jaki sposób, możesz skutecznie wykorzystywać swój głos do uzdrawiania, równoważnia i harmonizowania swojego ciała na wielu poziomach a także głębszego połączenia ze swoim sercem i duszą.

Nauka udowodniła że czyste brzmienie ludzkiego głosu ma działanie uzdrawiające a praca z dźwiękiem i wibracjami staje się najbardziej przyszłościową metodą leczenia.

Na warsztacie pokażę Ci proste i skuteczne techniki dzięki którym będziesz mógł/mogła wydobyć ze swojego gardła harmonijny uzdrawiający dźwięk. Aby Twój głos mógł swobodnie wibrować potrzebny jest przepływ energii w Twoim ciele, uwolnienie napięć, rozluźnienie. Pokarzę Ci w jaki sposób taki stan osiągać, jakie praktyki oddechowe i ćwiczenia wykonywać aby Twój głos mógł przejawić się w pełni, aby Twój dźwięk – Twoja wibracja leczyła Ciebie i innych.

Nada Joga – Joga Dźwięku to potężna wiedza opisana w Wedach, która uczy w jaki sposób wykorzystywać dźwięk oraz swój głos aby łączyć się ze swoim wyższym JA, jak również osiągać głębokie stany duchowe – współwibrować ze Źródłem.

Joga Kundalini – to jedna z najbardziej mistycznych odmian jogi a zarazem najskuteczniejsza technologii do transformacji i podwyższania swoich wibracji, wykorzystuje pracę z ciałem (assany), oddech (pranajamy), odpowiednie ustawienie dłoni (mudry), dźwięk (mantry) oraz pracę z energią i świadomością co daje potężny efekt zarówno terapeutyczny jak i transformujący.

Misy Kryształowe – to wielowymiarowe transformujące narzędzie. Wibracje mis zarówno relaksują i wyciszają nas jak również harmonizują i balansują nasze całe ciało fizyczne oraz nasze ciała subtelne. Dźwięki mis dostrajają nasze centra energetyczne i narządy wewnętrzne do pierwotnego stanu zdrowia. Na warsztacie za pomocą czystych częstotliwości mis kryształowych będziemy otwierać nasze gardła jak również równoważyć nasze centra energetyczne.

Podczas tych warsztatów :

 • poznasz techniki uzdrawiania głosem
 • odblokujesz przepływ energii w ciele
 • dostroisz i zrównoważysz swoje centra energetyczne
 • uwolnisz ciało, gardło i swój głos od napięć i emocji
 • podniesiesz swoje wibracje i dostroisz się do wysokich częstotliwości swojej duszy
 • połączysz się z wibracją swojego serca

Do udziału w warsztacie nie jest wymagane doświadczenie muzyczne lub wokalne, głównym celem tego spotkani jest pokazanie Ci technik, z którymi będziesz mógł/mogła samodzielnie pracować i dostrajać się do uzdrawiających wibracji które są w Tobie.

PROGRAM :

 • 11.00 – 12.30 – joga kundalini ukierunkowana na pracę z głosem,
 • 12.30 – 13.30 ćwiczenia pobudzające przepływ energii w ciele, rozgrzewka wokalna, techniki oddechowe
 • 13.30 – 14.00 przerwa
 • 14.00 – 15.00 wstęp do Nada Jogi
 • 15.00 – 16.00 harmonizacja czakr – praca z misami kryształowym
 • 16.00 – 17.00 techniki uzdrawiana głosem
 • 17.00 – 18.30 krąg pieśni – ceremonia uzdrawiania
kiedy : 21 maja 2023, 11.00 – 18.30

inwestycja : 333 zł

UWAGA: ilość miejsc ograniczona, osoby zainteresowane udziałem proszę o kontakt nr tel. 790 688 880 lub krysztalowyportal@gmail.com

Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 150 zł nr konta podaję po wcześniejszym zgłoszeniu.

Po warsztacie odbędzie się Ceremonia Dźwięku o 19.00 możesz również uczestniczyć w tym wydarzeniu z rabatem (cena regularna 80 zł dla Ciebie 47 zł)


Prowadząca :

Kamilla Watral ( Adi Yantee ): Medicine Women, terapeutka holistyczna, prekursorka i propagatorka muzykoterapii z wykorzystaniem mis kryształowych w Polsce. Certyfikowana nauczycielka Jogi Kundalini, Jogi Nidry i Medytacji w międzynarodowym systemie Alliance, nauczycielka Vedic Art., bioenergoterapeutka, aromaterapeutka, masażystka, pieśniarka, autoryzowana uzdrowicielka rekonektywna Reconnection Healing. Od ponad 20 lat pracuje z głosem od 10 lat zawodowo, terapeutycznie pracuje z dźwiękiem prowadząc Ceremonie Dźwiękiem i sesje indywidualnie, wykorzystując misy kryształowe, gongi, kamertony, bębny i inne terapeutyczne instrumenty oraz swój głos. Prowadzi autorskie warsztaty „Techniki Uzdrawiania Głosem” – Voice Healing Techniqu, uzdrawianie dźwiękiem Sound Healing Ceremony, warsztaty jogi kundalinii, ceremonie cacao, ceremonie żywiołów. Prowadzi i współtworzy kręgi kobiet oraz kręgi z Medycyną Matki Ziem. Twórczyni masażu AromaCrystal, który łączy refleksologię, aromaterapię, muzykoterapię oraz bioenergoterapie. Współtworzy muzyczny projekt Mantra Medicine, Siewcy Światła, w 2022 wydała autorską płytę „Światło”

Linki do muzyki Kamilli :

https://www.youtube.com/watch?v=gfzlvDsQ-YQ…

Mantra Medicine :

https://www.youtube.com/watch?v=tFPIi7-tCYg…

https://www.youtube.com/watch?v=pMva4uZW8N8…