Uzdrawianie relacji – indywidualne sesje ustawień rodzinnych

Zapraszam na indywidualne sesje ustawień rodzinnych.

Zapraszam osoby, które chciałyby głęboko popracować nad uzdrawianiem relacji z bliskimi (rodzicami, ojcem, mamą, mężem/ żoną, partnerem/ partnerką, dziećmi i innymi bliskimi osobami).

Ustawienia prowadzone są autorską metodą, prowadzonej medytacji, w trakcie której, w przestrzeni serca zachodzi głęboki proces uzdrawiania relacji.

Doświadczenie wielu sesji pokazuje, że proces ten często zachodzi szybciej i łagodniej niż w klasycznych, grupowych ustawieniach rodzinnych, w których w rolę, miejsce osób z rodziny wchodzą uczestnicy grupy.

23 do 26 marca o 13.00 – 19.00

Osoby zainteresowane spotkaniem zapraszam do kontaktu (508 175 132).

Spotkania prowadzi Rafał Górniak

Jestem psychologiem, terapeutą i praktykiem Soul Body Fusion. W swojej pracy integruję i korzystam z wielu, poznanych i sprawdzonych na sobie, metod i narzędzi rozwoju (z psychoterapii Gestalt, Psychologii Zorientowanej na Proces, ustawień systemowych, metod pracy z ciałem – ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i świadomością) oraz duchowych metod uzdrawiania opartych na pracy z energią, śpiewie intuicyjnym, odkrywaniu połączenia z własną Duszą. Prowadzę warsztaty uzdrawiania relacji z ojcem i mamą, kręgi i warsztaty dla mężczyzn, spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, indywidualne i grupowe sesje Soul Body Fusion, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania i realizacji Ścieżki Serca.