Uzdrawianie relacji – sesje indywidualne

Zapraszam na indywidualne sesje uzdrawiania relacji w Poznaniu.
Zapraszam do spotkania w trakcie którego można uzdrowić głębokie zranienia w relacji z mamą, ojcem, mężem, żoną, partnerem, partnerką, dziećmi, innymi bliskimi osobami i otworzyć się na doświadczanie miłości, tam gdzie wcześniej był ból, żal i gniew.

Sesje prowadzone są autorskimi metodami, które pozwalają doświadczyć pola rodzinnego takiego, jak ustawieniach systemowych i otworzyć na uzdrowienie emocji i zranień, których doświadczaliśmy w bliskich relacjach.

Każda sesja to głęboka wewnętrzna podróż, gdzie w przestrzeni serca zachodzi proces uzdrawiania. Każda sesja jest wyjątkowa i niepowtarzalna. I wydarza się to, czego dana osoba potrzebuje doświadczyć, żeby nastąpiło uzdrowienie.

10 – 13 listopada 2018

Osoby zainteresowane spotkaniem zapraszam do kontaktu tel. 508 175 132
Czas trwania sesji i jej koszt ustalane są indywidualnie w trakcie rozmowy telefonicznej. 

Sesje indywidualne prowadzi Rafał Górniak

Jestem psychologiem i terapeutą. Prowadząc warsztaty i sesje indywidualne pracuję z uzdrawiającą energią, emocjami i świadomością. W swojej pracy korzystam z wielu metod rozwoju, metod pracy z ciałem – ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i świadomością oraz duchowych metod uzdrawiania opartych na pracy z energią, śpiewie intuicyjnym, odkrywaniu połączenia z własną Duszą. Prowadzę indywidualne sesje i warsztaty uzdrawiania relacji z rodzicami, kręgi i warsztaty dla mężczyzn, spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, medytacje Połączenia z Duszą, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania Ścieżki Serca.