Uzdrawianie relacji – warsztat

Zapraszam na kolejną edycję warsztatu, którego tematem jest uzdrawianie relacji.

Zapraszam do spotkania w trakcie którego można uzdrowić głębokie zranienia w relacji z mamą, ojcem, mężem, żoną, partnerem, partnerką, dziećmi, innymi bliskimi osobami i otworzyć się na doświadczanie miłości, tam gdzie wcześniej był ból, żal i gniew.

Warsztat prowadzony jest autorskimi metodami, które pozwalają doświadczyć pola rodzinnego takiego, jak ustawieniach systemowych i otworzyć na uzdrowienie emocji i zranień, których doświadczaliśmy w bliskich relacjach.

W czasie warsztatu będziemy pracować z emocjami, ciałem i świadomością. Będzie czas na rozmowę w Kręgu, prowadzone medytacje, pracę w parach i doświadczanie i uzdrawianie, tego co w nas potrzebuje uzdrowienia.

Na warsztacie pracujemy w kameralnej, maksymalnie 6-osobowej grupie.

termin warsztatu: 27 stycznia, godz. 10.00 – 18.00

uczestnictwo w warsztacie: 250 zł

zgłoszenia telefoniczne, smsowe: 508 175 132.

Warsztat prowadzi Rafał Górniak – Jestem psychologiem i terapeutą. Prowadząc warsztaty i sesje indywidualne pracuję z uzdrawiającą energią, emocjami i świadomością. W swojej pracy korzystam z wielu metod rozwoju, metod pracy z ciałem – ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i świadomością oraz duchowych metod uzdrawiania opartych na pracy z energią, śpiewie intuicyjnym, odkrywaniu połączenia z własną Duszą. Prowadzę indywidualne sesje i warsztaty uzdrawiania relacji z mamą i ojcem, kręgi i warsztaty dla mężczyzn, spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, medytacje Połączenia z Duszą, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania Ścieżki Serca.