Vinyasa Joga dla początkujących z Kasią Kata

☯ Czujesz, że odnalazł/abyś się w dynamiczniejszym stylu jogi, ale nie wiesz od czego zacząć i jak praktykować bezpiecznie.

☯ Joga chodzi Ci w po głowie od pewnego czasu. Wiesz tyle, że istnieją różne jej rodzaje, a Ty jesteś osobą która lubi gdy „się dzieje”. Nie usiedzisz w jednym miejscu za długo i generalnie chcesz rozruszać ciało, ale jednocześnie potrzebujesz popracować nad wewnętrznym spokojem.

☯ A może już znasz styl Vinyasa Joga i wiesz, że jest dla Ciebie- ale tempo na wielu zajęciach jest dla Ciebie wciąż za szybkie?

☯ Może być też tak, że praktykujesz od dłuższego czasu i uczęszczasz na moje zajęcia 🙂 Ale poniedziałki są dla Ciebie czasem na delikatniejszy rozruch ciała i umysłu. Niektórzy potrzebują zregenerować siły po intensywnym weekendzie bardziej niż po całym tygodniu pracy… 😉

Jeśli w powyższych przykładach odnajdujesz choć kawałek siebie – dołącz do poniedziałkowych zajęć Vinyasa Joga dla początkujących 🙏

DOWIESZ SIĘ:

  • czym jest styl Vinyasa Joga i co go odróżnia od innych rodzajów jogi.
  • jak odpowiednio ustawiać ciało w poszczególnych asanach (pozycjach) oraz pogłębiać pracę ciała poprzez oddech,
  • jak łączyć oddech z ruchem i budować płynność w przechodzeniu z jednej asany do kolejnej.
  • które obszary ciała wymagają od Ciebie większej uwagi i jak o nie odpowiednio zadbać.
  • jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas zajęć- czyli jak modyfikować asany tak aby dopasować je do swojej kondycji oraz potrzeb.
  • jak budować koncentrację przez medytację i pracę z oddechem.

POZNASZ:

  • różnorodne i kreatywne sekwencje, tzw. „Vinyasowe flow”- czyli asany ułożone w ciekawą i spójną całość, połączone z oddechem, będące swoistą „medytacją w ruchu”- satysfakcja po ich wykonaniu gwarantowana 🙂
  • różne oblicza Vinyasy- slow flow, dynamic flow, regenerującą, wzmacniającą, rozciągającą, budującą balans i równowagę…I przekonasz się, która jest dla Ciebie odpowiednia.
  • ćwiczenia/elementy sekwencji, które będziesz mogła/mógł wykonywać samodzielnie w domu/w pracy – na szczęście joga zdrowo uzależnia!
  • sposoby na relaksację, wyciszenie- z wizualizacjami i muzyką, które przemawiają do Twojego serca i umysłu 🙂

Teraz nie masz już żadnych wymówek…

Na tych zajęciach możesz czuć się komfortowo z całą swoją niewiedzą i brakiem doświadczenia w jodze 😉 😉

Dokładniejszy opis zajęć znajdziesz na mojej stronie matakata.pl/vinyasa-joga/

WAŻNE: Zajęcia są dla otwarte dla każdego- pamiętaj jednak o tym, że ze względu na płynność ruchu, budowanie dynamiki oraz wykonywanie wielu ćwiczeń w podporze dłoni na macie, grupowe zajęcia z Vinyasa Joga mogą nie nie być odpowiednie dla osób z kontuzjami i schorzeniami wymagającymi indywidualnego oraz rehabilitacyjnego podejścia.

poniedziałki, godz. 20:00 – 21:30

Masz pytania? Napisz do mnie poprzez formularz: www.matakata.pl/kontakt/

Nie musisz się zapisywać, ale zawsze będzie mi miło jeśli do mnie napiszesz i zapowiesz swoją obecność 🙂

Do zobaczenia na macie!