W Kobiecym Kręgu o Seksualności

Droga Kobieto,

Zapraszam Cię do naszej bezpiecznej przestrzeni kręgu kobiet gdzie będziemy otwierać się na rozmowę o naszej seksualności i poszerzać naszą świadomość w tym temacie. Mam pragnienie by odczarować i wyciągnąć do światła zwykle tak wstydliwą i ukrywaną część naszego życia. Kiedyś kobieca seksualność była czczona i uświęcana, a obecnie spychana jest na dalszy plan. By swobodnie zacząć o niej rozmawiać potrzebujemy do tego takich energii jak bezpieczeństwo, zaufanie, autentyczność i ukochanie. Otwieram więc przestrzeń gdzie będziesz mogła razem z innymi kobietami wyruszyć w podróż odkrywania swojego ciała, emocji, umysłu i ducha w krainie swojej seksualności.

To spotkanie jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Chcesz poznać czym jest dla Ciebie seksualność i jaki masz z nią kontakt
  • Szukasz bezpiecznej przestrzeni by porozmawiać o seksualności i jej aspektach
  • Poznać historię innych kobiet i to co czują w tym temacie

My kobiety mamy coraz większą świadomość swojej mocy i już pora by przejąć odpowiedzialność za naszą seksualność. Mówi się, że jest ona naszą energią życiową, więc warto przyjąć ją do naszego wewnętrznego kręgu i usłyszeć co ma do powiedzenia.

Jeśli też tak czujesz to właśnie czekamy na Ciebie.

Temat który zaprosimy na spotkanie to masturbacja. Może mieć ona wiele wydźwięków, wiele barw. Jednym z nich jest samomiłość. Dawanie sobie miłości i przyjemności jest uszanowaniem nas samych, jest drogą do budzenia swojej mocy. Możemy wstydzić się, że dopuszczamy się tego czynu, słuchając od dawien dawna iż jest to grzech.

  • Jeżeli jakiś głos ci mówi, że ten akt naszego życia jest czymś bardzo ważnym, chcesz zbliżyć się do niego i nawiązać z nim kontakt to zapraszam
  • Jeżeli chcesz posłuchać innych kobiet jaką mają relację z masturbacją to zapraszam
  • Jeżeli chcesz doświadczyć uzdrawiającej mocy kręgu to zapraszam

Z serca do serca
Kasia Vajra


KIEDY: 7 sierpnia 2019, godz. 19:00 – 22:00

ZAPISY: (obowiązkowe, liczba miejsc ograniczona)

KOSZT: 50 zł

kontakt z nami:

  • kontakt@kragkobietpoznan.pl
  • 515 423 101

Prowadząca:

Kasia Vajra – Kobieta prowadząca otwarte i zamknięte kręgi kobiet od ponad trzech lat ( Krąg Kobiet Poznań). Ukończyła dwu letnią inicjację szamańską prowadzoną przez Jadwigę Nairę w Centrum Ty i Wszechświat. Studentka rocznego kursu masażu tantrycznego oraz szkoły Sex&Love. Gra na misach kryształowych i prowadzi Innerdance. Podróżuje ze swoim powołaniem jakim jest prowadzenie ceremonii i praca z kobietami w tematyce kobiecości, duchowości i seksualności.