W kręgu kobiecości: Odkryj w sobie Królową / Prawdziwa Ja / Medytacja / Ceremonia Kakao

W kręgu kobiecości: Odkryj w sobie Królową / Prawdziwa Ja / Medytacja / Ceremonia Kakao

  • Kim jesteś, kim jest ta prawdziwa Ty?
  • Odkryj w sobie Królową!
  • Zanurz się w swojej wewnętrznej sile.
  • Odnajdź w sobie najlepszego doradcę.
  • Usłysz, co podpowiada Twoja intuicja.
  • Poczuj swoją delikatność.
  • Celebruj swoją wrażliwość.
  • Usłysz, co podpowiada Twoje ciało i reaguj na jego potrzeby.

Spotkamy się w gronie kobiet, które chcą mówić, słuchać, medytować, pobyć w przytulnej, kobiecej energii i lepiej zrozumieć siebie!

Miejsce, gdzie możesz swobodnie mówić, nikt Cię tu nie oceni. Wsłuchujemy się w swoją intuicję, bo w ciszy słychać więcej. Jesteśmy dla siebie samych, ale wśród pięknych dusz, od których uczymy się i razem wzrastamy.

„W kręgu kobiecości” to cykl spotkań, gdzie motywem przewodnim jest odkrywanie swoich emocji, poznawanie siebie i swojej kobiecości.

Tym razem tematem przewodnim jest odkrywanie prawdziwej siebie i przeciwstawienie się stereotypom. Będziemy zadawać różne pytania i podążając za naszą intuicją, będziemy szukać odpowiedzi w nas samych.

Spotkanie umili nam przepyszne ceremonialne kakao, które idealnie wprowadzi nas w stan medytacji, otworzy serca, pozwoli napłynąć energii i zbliżyć się do źródła.

Spotkania organizowane są przez założycielki Odkryj Swoje Emocje – platformy holistycznego wsparcia online.

Kiedy: 21 kwietnia 2022, godz. 19:00

Obowiązują zapisy: https://forms.gle/ZEMWh29fZvAT5TtV7

Inwestycja w siebie: 50 zł płatne na miejscu w dniu wydarzenia (10 zł z każdego biletu idzie na poczet pomocy Ukrainie )

Od założycielek inicjatywy:

„Poznawanie własnych stanów emocjonalnych zmienia nasze życie na co dzień. Uświadomiłyśmy sobie, że odkrycie w sobie mocy kobiecości jest kluczowym elementem do miłości i szacunku do siebie i swojego ciała”.


Krótko o nas :

Iga i Agnieszka

Idziemy za głosem naszego powołania, pomagamy tym, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu, ale nie wiedzą jak.

Takie spotkania mogą zasiać w Tobie ziarno upragnionej zmiany.

Same odkryłyśmy własne emocje i pomagamy innym wypracować zdrowie, szczęście, spokój oraz rozwijać swoją duchową stronę.

Iga – studiując psychologię kliniczną zgłębiała ludzką naturę od strony tradycyjnej nauki. Od kilku lat edukuje o emocjach i pozytywnym myśleniu na spotkaniach kobiecych, blogu czy kanale youtube. Samodzielnie oraz po konsultacjach z wieloma specjalistami zgłębiała ( dalej zgłębia) stronę holistyczną tej dziedziny. Jest otwarta na świat, wiele dowiaduje się o sobie i innych podczas podróży, umie słuchać i przede wszystkim umie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Agnieszka weszła w świat holistyczny od drugiej strony. Studia, w trakcie których zgłębiała m.in. psychologię biznesu, otworzyły jej drogę do własnego rozwoju. Zadając sobie wiele trudnych pytań i szukając odpowiedzi dotarła do holistycznego świata nauk, w tym totalnej biologii oraz hipnoterapii. Na każdą kwestię patrzy obiektywnie, ale w życiu i kontaktach międzyludzkich kieruje się sercem. Stara się korzystać z życia i w zamian dawać jeszcze więcej ☀️.