W Kręgu Uzdrowienia „Tajemnice Aury” – czakra korzenia

Zapraszam na warsztat dla Kobiet – prowadzi  Alicja Stalska-Jaracz

Kiedy wydarza się zbyt wiele nieprzyjemnych sytuacji czakry się zamykają by ochraniać ciało subtelne przed toksycznym wpływem  frustracji.

muladhara-chakraSposobem na rozładowanie nadmiernego napięcia jest otwarcie czakry korzenia. Naszym zadaniem na tym poziomie jest ugruntowanie, zrozumienie i uleczenie duszy i ciała.

Co będziemy robić?

Medytować, mantrować, używać mudr, ćwiczyć ,uwalniać obolałe wspomnienia trudnych relacji(bez omawiania i terapeutyzowania), docierając do najgłębszych zakątków duszy, bardzo wnikliwie z uhonorowaniem matki w nas . Będziemy otwierać, ugruntowywać i harmonizować  Muladharę w rytualnym kręgu uzdrawiania. Transformować na wielu poziomach negatywne aspekty życia przez: malowanie /autorska metoda uwalniania i przetwarzania informacji ,również karmicznych i genealogicznych/,dźwięk, ruch i intencję.

W jaki celu?

Móc zaufać Ziemi, samej sobie i temu co niewidzialne!

Dla kogo?

Dla wszystkich kobiet poszukujących odpowiedzi na pytanie: gdzie  lepsze życie? kim jestem? dokąd zmierzam?

PRZYBYWAJCIE:))) JAK  NA DOLE TAK I NA GÓRZE!

Szczególnie mistyczny  aspekt warsztatu, to obecność anioła, opiekuna czakry podstawy Alchemika.

Prowadząca: Alicja Stalska – Jaracz. Poprzez naturalny dar uzdrawiania i jasnowidzenia buduje pomost pomiędzy tym co widzialne, a tym co niewidoczne dla oczu. Obecnie prowadzi w całej Polsce sesje indywidualne, łączy swoją rozległą wiedzę i praktykę ,wspiera uczestników sesji w uzdrawianiu ich ran, uwalnianiu lęków, umożliwia ponowne doświadczanie miłości i radości  życia.

Jest doskonałym świadectwem swojej pracy i ogromnej mocy transformacji, jakiej może dokonać każdy człowiek, gotowy na zmiany.

Alicja o sobie: Celem mojej pracy jest transformacja człowieka w osobę kochającą i szanującą samą siebie, świadomą swojego ciała i własnych zachowań, postaw w dobrym kontakcie ze swoimi emocjami i uczuciami. Prowadzę człowieka ku szczerości oraz prawdzie w postępowaniu i spójności pomiędzy tym, co wewnętrzne a zewnętrzne. Zwracam uwagę na powrót do dobrej, pozbawionej napięć, bogatej oraz twórczej energetyki: ciała, umysłu a także ducha. Osoby, z którymi pracuję, widzę jako całość ciała, umysłu i duszy. Poszukuję zakłóceń równowagi, które objawiają się w postaci problemów zdrowotnych i emocjonalnych. Szukam przyczyn zakłóceń i ich informacji na poziomie energii, bo tam pojawiają się zanim zauważymy je w psychice i ciele fizycznym. Harmonia energetyczna jest niezbędna, aby zniknęły przyczyny chorób, a nie tylko ich skutki. Działam więc zarówno na poziomie profilaktyki, jak i pomocy przy już istniejących problemach. W swojej pracy stosuję: radiestezję medyczną, Biologię Totalną/Recall Healing, jasnowidzenie, pracę z dźwiękiem, pracę w polu morfogenetycznym, masaże energetyczne.

Ważne informacje:

miejsce: Dom Dźwięku, ul. Sikorskiego 17/18, Poznań

koszt warsztatu: 950 zł

termin:

  • 4 marca (piatek) godz. 18:00-21:00
  • 5 marca (sobota) godz. 10:00-19:00
  • 6 marca (niedziela) godz. 10:00-16:00
UWAGA: weź ze sobą na warsztat: 

  • koc i karimatę, wygodny luźny strój , skarpety na nogi, wygodne zmienne obuwie,
  • notatnik, długopis,
  • 5-7 farb akrylowych w tubach lub słoikach w kolorach (pomarańcz, czerwony, żółty, niebieski i biały + te kolory które poczujesz) + kilka różnej grubości pędzli + strój w którym będziesz malować (jako organizator dostarczę płótna, więcej farb i pędzli),
  • luźny czerwony strój lub dodatki czerwone do stroju (np. dresy, skarpetki, bluza, szal, koszulka, sweter… 🙂 )
podczas warsztatu będzie dostęp do herbaty, kawy, przekąsek. Obiad będziemy zamawiać na wynos. Menu będzie bardzo gruntujące. Szczegóły przy zapisach 🙂

jeśli masz jakieś pytania zadzwoń: Magda Nowak 515 25 83 91