Warsztat Radykalnego Wybaczania

„Błądzenie jest rzeczą ludzką, wybaczanie – boską”

WEEKEND Z RADYKALNYM WYBACZANIEM I Etap cyklu „UZDRAWIANIE POPRZEZ WYBACZANIE” W POZNANIU 13– 14. 05. 2017

Warsztaty odbywają się w oparciu o metodę samopomocy duchowej Colina Tippinga, która służy dojrzeniu doskonałości w tym co nas spotyka, zrozumieniu i uwolnieniu się od uciążliwego „bagażu” przeszłości.

Na warsztatach tych poprzez sesje indywidualne, ćwiczenia grupowe i medytacje uzdrowisz swoją duszę, doznasz uczucia uwolnienia, ulgi i spokoju, połączysz się ze swoją wewnętrzną mocą.

Przekonasz się jak w szybki, łatwy i przyjemny sposób dokonywać przemiany naszej energii lęku, wstydu, złości, zawiści w energię akceptacji, spokoju, radości, wdzięczności i bezwarunkowej miłości.

Ta pierwsza zakotwicza nas w krzywdzie i cierpieniu, podcinając nam skrzydła osłabia i każe trwać w marazmie szarej rzeczywistości.
Druga zaś daje wewnętrzną moc i mądrość i dodając skrzydeł umożliwia wznieść się na wyżyny i spojrzeć na nasze życie z perspektywy celów i marzeń, do których dążymy, nadając wspaniały sens naszemu istnieniu.

Celem zajęć jest uzdrowienie traum i przeżyć z przeszłości, uwolnienie się od poczucia krzywdy i wyjście z archetypu ofiary, a także poznanie i nauczenie się bardzo prostych, a zarazem skutecznych narzędzi, z których można korzystać na co dzień doświadczając prawdziwego wybaczania, a tym samym życia świadomego w spokoju, radości i zdrowiu pod kątem holistycznym (umysł, dusza, ciało).

Zajęcia poprowadzi Elżbieta Maria Zagórska – Certyfikowana Trenerka Radykalnego Wybaczania oraz dyplomowany praktyk metodą ThetaHealing i Regresing.

plan zajęć:

I dzień (sobota)

godz 10.00 – 18.00

 • idea i założenia Radykalnego Wybaczania według Colina Tippinga – tytułem wprowadzenia
 • różnice pomiędzy tradycyjnym i Radykalnym Wybaczaniem
 • 5 etapów Radykalnego Wybaczania
 • medytacja otwierająca na zmiany
 • arkusz Radykalnego Wybaczania – ,,Przygotuj się na cud” – zajęcia praktyczne (praca indywidualna)
 • medytacja – harmonizująca czakry

godz. 13.30 – 15.00 (przerwa obiadowa)

 • pierwszy z 3 listów (narzędzie 3 listy wybaczające w praktyce) – praca indywidualna
 • medytacja otwierająca na proces wybaczenia
 • grupowy Proces 7 kroków Radykalnego Wybaczania – zajęcia praktyczne (sesja w parach)
 • medytacja ugruntowująca zmianę

II dzień (niedziela)

godz. 10.00 – 18.00

 • narzędzia i rytuały RW
 • medytacja otwierająca na zmiany
 • Cztery kroki Wybaczania – (narzędzie w praktyce – ćwiczenie)
 • Trzynaście kroków wybaczania (narzędzie w praktyce – proces indywidualny)
 • medytacja – harmonizująca czakry

godz. 13.00 – 14.30 (przerwa obiadowa)

 • medytacja otwierająca na proces wybaczenia
 • drugi z 3 listów (narzędzie – 3 listy wybaczające w praktyce) – praca indywidualna
 • trzeci z 3 listów – przygotowanie teoretyczne
 • Ceremonia Radykalnego Wybaczania ,,Indiański Krąg Wybaczania” zajęcia praktyczne (proces grupowy)
 • zakończenie – podzielenie się odczuciami, wrażeniami
 • medytacja rozsyłająca ,,Przesłanie miłości”
koszt inwestycji: 440 zł za warsztat od osoby

Podczas warsztatu będzie można się posilić zdrowymi przekąskami.

Prowadząca o sobie:

„Od wielu lat poznaję tajniki ludzkiej natury łącząc rozwój duchowy ze spełnionym życiem prywatnym. Fascynuje mnie proces odkrywania duchowego aspektu istnienia człowieka, jego wewnętrznego potencjału. Jestem miłośniczką życia z pasją, którą realizuję poprzez towarzyszenie innym w ich niezwykłej podróży w głąb siebie. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę robić to co kocham, co daje mi radość i spełnienie, jakie przynosi pomoc drugiej osobie w odzyskaniu zdrowia, dobrego samopoczucia, harmonii, spokoju i prawdziwej radości istnienia. Ciekawość świata, życia, ludzi sprawia, że nieustannie doskonalę swój potencjał uczestnicząc w kursach i warsztatach nabywając wciąż nową wiedzę i umiejętności, z których korzystam pracując z innymi i samą sobą.
Wykonuję praktyki w zakresie:

 • samopomocy duchowej metodą Radykalnego Wybaczania Colina Tippinga
 • terapii regresywno – reinkarnacyjnej metodą niehipnotyczną – Regresingu® wg. Leszka Żądło
 • uzdrawiania metodą ThetaHealing według Vianny Stibal.

Dziś już wiem, że istnienie jest wielkim darem, a wszystko czego doświadczam może być piękne i zadziwiające.

To co kiedyś nie pozwalało mi na korzystanie z życia w pełni, to egzystencjonalny lęk przed nieznanym i bunt przeciwko zmianom, które potrzebowałam najpierw sobie uświadomić a następnie poddać uzdrowieniu.

Kiedy uświadomiłam sobie, że wszelkie ograniczenia istnieją tylko w mojej głowie, ponieważ dusza nie zna ograniczeń, kiedy nauczyłam się zmieniać lęk w miłość doświadczać mogę cudownej przemiany mojej przeszłości, bycia w tu i teraz oraz tworzenia wspaniałej przyszłości takiej jakiej chcę, żyjącej dawniej tylko w marzeniach. Uzdrawiając siebie, rozwijając się wewnętrznie i żyjąc w zgodzie ze sobą samą mogę w pełni korzystać ze swoich talentów, zdolności i darów jakimi zostałam obdarzona. Mając wewnętrzną moc mam siłę tworzenia dzięki której realizacja celów i kreowanie życia o jakim marzę jest czymś nadzwyczaj łatwym, szybkim, miłym i przyjemnym. Kiedy nauczyłam się na nowo żyć mądrością płynącą z głębi duszy i odkryłam połączenie ze swoją wewnętrzną Istotą, nie mam już potrzeby by żyć przeszłością i z trwogą myśleć o przyszłości. Wiedząc sama jak cudowne może być życie pragnę, aby każdy człowiek mógł doświadczać na co dzień prawdziwej radości swojego istnienia, aby potrafił cieszyć się światem, rodziną i drugim człowiekiem. Pragnę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby każdy mógł poszerzać samoświadomość, rozwijać swój wewnętrzny potencjał, odkrywać własne talenty i zdolności. Z wielką radością i przyjemnością dzielę się wiedzą i praktyką jak czerpać z nieskończonego bezmiaru Wszechświata, bezgranicznie zaufać sobie, zawierzyć w swoją wewnętrzną moc tę prawdziwą, którą można mieć zawsze i wszędzie, bo nie pochodzi ona z zewnątrz, ale jest w tobie, jak zaakceptować siebie tak do końca i pokochać miłością największą bezwarunkową.

Jeżeli chcesz wziąć swoje życie w swoje ręcę i otworzyć się na zmiany jestem gotowa towarzyszyć ci w drodze.
Pamiętaj – Można żyć TU I TERAZ delektując się każdą chwilą dnia codziennego.”

Informacje, zapisy i zgłoszenia u organizatorki: Paulina Ilijew:

 • 663 826 566,
 •  paulinailijew.warsztaty@gmail.com
Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona o uczestnictwie decydować będzie

kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą zadatku 125 zł (jest to forma bezzwrotnej zaliczki)

z tytułem przelewu: „(imię i nazwisko) warsztat radykalnego wybaczania, Poznań – maj 2017
nr konta bankowego: 73 1500 1054 1010 5022 3895 0000.

Jeśli zajęcia nie odbędą się, wpłacony, a niewykorzystany zadatek nie przepada, można wykorzystać go a’konto zajęć w innym terminie, bądź w formie pracy indywidualnej z prowadzącą.

Więcej o prowadzącej, Radykalnym Wybaczaniu i innych metodach uzdrawiania duchowego na stronie: http://www.anielskidotyk.com.pl/