Warsztat ustawień – Staję w sukcesie zawodowym & finansowym

SUKCES ZAWODOWY I FINANSOWY jest domeną dorosłych.

To dorośli potrzebują zarabiać i idąc swoją drogą zawodową rozwijają swoje kompetencje osobiste, społeczne i budują strukturę wewnętrznego porządku.

Dzieci nie potrzebują zarabiać.

Dzieci są zaopiekowane przez rodzica, który jest dorosły.

Dziecko jest na utrzymaniu.

Jeżeli jako dziecko nie doświadczyliśmy zaopiekowania, poczucia stabilności materialnej i emocjonalnej, nasze wewnętrzne dziecko nie będzie gotowe na pójście drogą zawodową i zbudowanie jej.

Nie będzie mieć odwagi płynącej od stabilnej relacji z tatą i otulone ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa od mamy zacząć zarabiać.

Dorosły to osoba, która wypełniona po brzegi tym co dostała od mamy i od taty jest gotowa pójść i podzielić się tym ze światem, partnerem, innymi ludźmi.

I to dzielenie się oparte na doświadczeniu działania i pewności, JA MOGĘ, JA POTRAFIĘ, przynosi efekty w postaci zajęcia zawodowo swojego miejsca i otrzymywania za swoją na nim pracę godziwego wynagrodzenia NA MIARĘ.

Inaczej zarabia się na początku drogi zawodowej, kiedy się uczy zarabiania, zawodu i życia.

Inaczej kiedy jest się kompetentnym na poziomie fachowca, a inaczej na poziomie eksperckim.

I tych etapów przeskoczyć się nie da.

Przeskoczenie ich spowoduje powrót na ten pominięty, z powrotem.

W TRAKCIE WARSZTATU,

pracujemy ćwiczeniami coachingu systemowego. Pracujemy w grupie ustawiając temat każdej z przybyłych osób, ale też pokazuję najważniejsze zależności dotyczącej sfery zawodowej i finansowej dotyczące każdego z przepracowanych przypadków.

PRACA WARSZTATOWA, PRACA W GRUPIE ma szczególną moc.

W czasie warsztatu w grupie osób pracujących z podobnym tematem wytwarza się pole morficzne pozwalające wzmocnić pracę z ważną dla każdego osobno, ale i dla całej grupy intencją.

Grupa pozwala też popatrzeć na wiele przyczyn pracujących u poszczególnych osób, aby w naszej percepcji otworzyły się niezauważalne na co dzień dla nas okoliczności.

Przypadki i historie innych osób w jakich możemy się przejrzeć, poszerzają w naszej świadomości i podświadomości pole uwalniających mechanizmów, a zmiana zadziewa się nawet wtedy kiedy nie do końca zdajemy sobie sprawę czemu tak się stało.

Z CZYM BĘDZIEMY PRACOWAĆ:

 • z uwalnianiem programów zatrzymujących w rozwoju zawodowym,
 • z tematami dotyczącymi wchodzenia w starty i zatrzymania,
 • z utratą motywacji do pracy i zarabiania,
 • z przyczynami swoistych momentów zatrzymania w pracy zawodowej,
 • z nagłym traceniem zleceń, klientów, okoliczności,
 • ze znalezieniem motywacji do pracy,
 • z poczuciem siły do powrotu do zawodu, obszaru zawodowego po przerwie spowodowanej hospitalizacją, stratą finansową, urodzeniem dziecka,
 • z otwarciem na nowy etap rozwoju zawodowego,
 • z lękiem przed rozwojem zawodowym, sprzedaniem swoich kompetencji.
7 listopada 2020, godz. 9:00 do ok. 20:00 (wejście od 8.30) z 1,5 godzinną przerwą na obiad (we własnym zakresie) ok. 13.30.

INWESTYCJA: 650 PLN

FAKTURY:

W związku z nowymi przepisami podatkowo-skarbowymi, wprowadzonymi na początku roku 2020, potrzebę wystawienia faktury należy zgłosić przed dokonaniem opłaty. Do faktur wystawianych po dokonaniu opłaty, bez zgłoszenia wcześniej potrzeby jej wystawienia, doliczony będzie VAT 23%.

WAŻNE:

 • Na warsztacie wszyscy służą wszystkim.
 • Dlatego tak zorganizuj swój przyjazd i powrót, żebyś była/ był obecny od początku do końca warsztatu, który trwa czasem do godziny 21.00
ZAPISY:

 • Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata opłaty rezerwacyjnej przez system zapisów na naszej stronie ogrodysukcesu.pl
 • WPŁACANA OPŁATA REZERWACYJNA (100zl) JEST BEZZWROTNA i jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie, wpłacając opłatę rezerwacyjną zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi warsztatu przez pracowników firmy: Izabela Kopp Ogrody Sukcesu. Pozostałą kwotę uregulujecie Państwo na warsztacie gotówką.

* Zapisanie się na warsztat  i udostępnienie swoich danych osobowych jest  dla mnie jednoznaczne ze zgodą na ich wykorzystanie w celu obsługi przez firmę Izabela Kopp Ogrody Sukcesu z siedzibą w Kątach Wrocławskich przy ul. I Maja 71 woj. Dolnośląskiego. Dlatego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do formularza zapisów na stronie www.ogrodysukcesu.pl zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)