Warsztat Ustawień Systemowych Wg. Berta Hellingera

Wszystko jest właściwe…

Początek roku to dobry czas na wytyczanie drogi na nadchodzące miesiące. Warto przyjrzeć się sobie na najgłębszych poziomach. W jakich schematach działania utknęliśmy, które nie pozwalają nam ruszyć z miejsca, w jakich związkach, problemach, marzeniach? Co nas ogranicza? Co jeszcze powinniśmy zobaczyć, żeby zostawić za sobą to, co już nam nie służy i w pełni móc oddać się swojemu życiu tacy, jacy naprawdę jesteśmy-. W naszej Prawdzie, która daje nam siłę do życia i poczucie spełnienia.

Uzdrowienie

Kiedy doświadczamy siebie jako uzdrowionych, wewnątrz nas osadza się coś, co przedtem oddalało się od naszego środka. Możemy też powiedzieć: osadza się to, co oddalało się od miłości w kierunku przeciwieństw. Przeciwieństwa krążą wokół środka, ponieważ z niego pochodzą. Chcą powrócić, aby znów stać się jednością.

Uzdrowienie znajduje się na końcu tego ruchu. To, co odeszło od siebie i uległo rozproszeniu, znowu się spotyka.Fragment książki Berta Hellingera „Nowa świadomość”

Zapraszamy osoby pragnące odnaleźć siebie

Prowadząca: Anna Podgórska, absolwentka Taunus Institut für Systemaufstellungen, od roku 2012 prowadzi warsztaty ustawień i sesje indywidualne. Jest konsekwentna w odkrywaniu prawdy wyłaniającej się z obrazów ustawieniowych, a jednocześnie dbała o dyskrecję i poczucie bezpieczeństwa uczestników warsztatu. Jest matką dwóch dorosłych synów, pasjonatką podróży i poszukiwania prawdy o życiu.

Organizacja: Katarzyna Preiss-Jastrzębska, tłumacz książek oraz warsztatów ustawień prowadzonych przez Berta Hellingera, Güntera Schrickera, Wolfganga Deussera, Gerharda Walpera, Andrei Drohli

25 stycznia 2020, godz. 10:00 – 18:00 (dokładny czas zakończenia zależny od liczby uczestników)

Koszt 550,- PLN.

Wpłata zaliczki w wysokości 150,- PLN na konto:
na konto: Gmina Poznań 32 1090 1362 0000 0001 3699 0087

  • gwarantuje miejsce na warsztacie.
  • Aktywny obserwator – koszt 250 zł
Zapisy: tel. 888 347 591