Warsztat wykonywania naturalnego kremu do twarzy i ciała

Serdecznie zapraszam na warsztat wykonywania naturalnego kremu do twarzy i ciała.

Dbanie o nasza skórę jest codziennym rytuałem każdej kobiety; troszczymy się przede wszystkim o twarz i o delikatniejsze jej części. Skóra jest największym organem naszego ciała i jest jego ochroną. Każda jej częęś wymaga naszej uwagi. Kosmetyki, które aplikujemy na nasz naskórek w dużej ilości wchłaniają się do naszego organizmu. Dlatego bardzo ważne jest, aby używać kremów z jak najmniejszą ilością środków chemicznych.

Dzisiaj sklepowe półki przepełnione są przeróżnymi produktami, i czasem jest trudno znaleźć te bardziej naturalne. Jeśli chcemy produkt wysokiej jakości, często musimy zapłacić za niego wysoka cenę; aczkolwiek nie zawsze możemy być pewni, czy nie zawiera on środków chemicznych.

Najlepszym rozwiązaniem jest wykonać krem w warunkach domowych i zająć się dbaniem o zdrowie w prosty i skuteczny sposób.

W trakcie warsztatu zaprezentowana będzie metoda wykonywania naturalnego serum do twarzy i ciała. Serum bazowane będzie na organicznych olejach roślinnych, które odżywiają, regenerują i upiększają nasza skorę. Każdy uczestnik otrzyma przepis, instrukcje oraz opakowanie gotowego produktu.

Naturalne produkty są moja pasja odkąd pamiętam, zawsze eksperymentowałam i szukałam nowych rozwiązań. Ponad dziesięć lat temu postanowiłam poszukać pasji i nowych doświadczeń w różnych krajach. Odwiedziłam wiele państw; miedzy innymi: Indie, Japonie, Południową Afrykę i Izrael.

Nauki i doświadczenia zebrane w trakcie moich podróży zaowocowały w naturalnym i zdrowym stylu życia, jaki dziś promuje. Uważam, aby żyć zgodnie z Naturą wcale nie trzeba wiele wysiłku, wystarczy powoli zmieniać nasze codzienne czynności i być bardziej uważnym na otoczenie. Mnie udało się zmienić wiele, więc chciałabym się z Wami podzielić moimi doświadczeniami. W trakcie warsztatu poruszone będą tematy dbania o nasze zdrowie i wygląd w prosty i naturalny sposób.

Warsztaty odbędą się 3 Lutego 2019, Zaczynamy ok godziny 14tej rozmową przy herbatce; warsztat trwał będzie ok trzy godziny.

Cena warsztatu to 130 złotych.

Rezerwacja miejsc: email: marzena.szrama@gmail.com

Opłatę przelać można na konto: MBank
47114020040000310277548187
Z dopiskiem NaturalnyKrem i imię uczestnika.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.
Marzena