Warsztat z podstaw Masażu Tajskiego

„A jeśli dotyk z totalną obecnością, pozbawiony osądu, może być tak odżywczy, że staje się dla ciała zaproszeniem do uzdrowienia?”

Ten 4-godzinny warsztat jest zaproszeniem do przywrócenia dotykowi jego pierwotnego znaczenia – naturalnej formy komunikowania się, wolnej od osądów, jako wyraz szacunku, miłości, a dzięki temu cos, co nas koi i uzdrawia.

Pomoże nam w tym praktyka starożytnej sztuki masażu tajskiego, którego głównym celem jest przywrócenie naturalnego przepływu energii w ciele, a tym samym zdolności do samouzdrawiania.

Podstawowe techniki w masażu tajskim zawierają ruchy uciskowe (dłońmi, kciukami i innymi częściami ciała), ruszanie stawami i rozciąganie. Wykonuje się go na podłodze, na specjalnym materacu (futon, lub w tym wypadku, matach do jogi i kocach), a osoba masowana jest w wygodnym ubraniu.
Podczas praktyki nauczymy się poruszać z centrum naszego ciała (hara), opierając na sile grawitacji, ufając swojej intuicji i uczuciom.

Masaż tajski to połączenie siły i delikatności. To ukorzenienie, relaksacja i naturalne przebudzenie sił witalnych organizmu. To szansa na kultywowanie dotyku świadomego, na bycie w sobie i na płynięcie z tym, co mówi nam ciało.

W trakcie sesji obie osoby (zarówno ten, co daje jak i ten co otrzymuje masaż) czerpią korzyści i przywracają swoje ciało i umysł do harmonii.

Choć przesłaniem tego spotkania jest kultywowanie dotyku świadomego i wyjście poza „ramy” techniczne, w trakcie naszej 4-godzinnej sesji uczestnik nauczy się podstaw masażu tajskiego i będzie w stanie udzielić 1-godzinnego masażu drugiej osobie.

Zapraszamy serdecznie.

Nie jest konieczne doświadczenie w masażu.

Przynieś koc i otwarte serce!

kiedy: sobota 4 marca, 16.00-20.00

cena promocyjna: 55 zł. od osoby, 100 zł. od pary

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

informacje i zapisy:

  • martabiotika@gmail.com
  • 531 290 522 (Marta)

Prowadząca: Marta Brzeska

Podróżniczka i pasjonatka naturalnego stylu życia i drogi serca. Nauczycielka jogi integralnej i partner jogi, terapeutka masażu tajskiego i czytania aury. Coach zdrowia holistycznego, instruktorka świadomego odżywiania i kuchni energetycznej.

Przez ostatnie 13 lat mieszkała w Hiszpanii (Ibiza), gdzie wciąż współpracuje w projektach holistycznych (wakacje detoks, programy oczyszczające i uzdrawiające, wakacje z jogą, festiwale, etc.).
Swoje doświadczenie z masażu tajskiego zdobyła u prestiżowych nauczycieli w Tajlandii (Sunshine Network), w Laosie (Thai Massage Circus) i w Hiszpanii.

Obecnie jest w trakcie powrotu do kraju, gdzie z radością dzieli się swoimi pasjami, zdobytą wiedzą i doświadczeniami.