Warsztat z Przodkami

Na Ziemi miało miejsce wiele wojen, które ukazały niszczycielską siłę człowieka oraz jego błędne pojmowanie pragnienia zdobycia władzy. Wiele ludzi nosi jeszcze w sobie złość, strach, agresję i rozpacz wywołane przez okoliczności wojny oraz nagromadzony na ziemi potencjał przemocy. Te i wiele innych informacji zapisane są w naszych ciałach astralnych i naszej pamięci DNA. Strumienie potencjalnego lęku i agresji przechodzą w rodzinach z pokolenia na pokolenie, ponieważ wszyscy jesteśmy połączeni kolektywną Świadomością Ziemi.

Każdy z nas nosi jeszcze w swojej pamięci i świadomości dzieciństwo któregoś z przodków, co tłumaczy także częściowo Twoje lęki. Należy usunąć wstrząsy i traumy jakie zebrały się w naszej świadomości, aby uwolnić się z kręgu agresji, lęku i przemocy. Należy uwolnić karmę w czakrze korzenia, w drugiej czakrze, a także w czakrze splotu słonecznego. Lęk ulega przemianie umożliwiając nam działanie z energią podstawową oraz skierowanie życia na nowe tory. Stało się to, co miało się stać. W Nowej Erze nie trzeba już będzie prowadzić wojen, ponieważ duchowe drogi oczyszczenia sprawiają, że działania wojenne stają się zbędne.

Zapraszam na Warsztaty, na których spotkamy się z naszymi Przodkami:

  • z pamięcią, która jest zapisana w naszej krwi,
  • z potencjałem, który przeplatał się w dziejach tysiącleci,
  • z wartością przeszytych doświadczeń, które mają tak wielką wartość.
  • To ziemska wędrówka „schodami w górę, schodami w dół „.
  • To kształtowanie swojej istoty przez doświadczenia…

Co ONI przeżyli?

Jaka w NAS drzemie ICH historia?

Spotkanie, które będzie Błogosławieństwem dla Tego co Było, co Jest i co po nas Będzie…

Posiadamy dwa rodzaje pamięci – jedną z nich jest pamięć zapisana w naszym polu energetycznym. Drugi rodzaj pamięci, to pamięć zapisana w formie sekwencji w naszym kodzie DNA. Jest to informacja o nas, którą wszędzie ze sobą niesiemy, ostatecznie kształtuje nasz los i karmę. Ten rodzaj pamięci sięga daleko poza indywidualne doświadczenia z życia każdego z nas. Ta pamięć zawiera w sobie również taką wiedzę, którą dostajemy wraz z ciałem, jako spadek po naszych Przodkach.

Cała wiedza zapisana w pamięci DNA, a również i w każdej z komórek Twojego ciała jest to mądrość Twojej matki, ojca, babci i dziadka, pradziadków, prapradziadków, a także Twoich antycznych starożytnych Przodków.

Podczas medytacji będziemy wsłuchiwać się w odgłosy naszych Rodów… będziemy uzdrawiać, oczyszczać karmę Rodową, będziemy pomagać przodkom uwolnić się od klątw przyrzeczeń umów, ślubów.

Uszanowanie naszych przodków uwalnia naszą wspólną karmę, dajemy lepszy start kolejnym pokoleniom.

Żeby zrozumieć dokąd idziesz, musisz wiedzieć skąd pochodzisz…

Zrozumiemy siebie, poznamy i uszanujemy Naszych Przodków ,uświęcimy własny Ród. Odnajdziemy w Nich na nowo wsparcie, siłę, wiarę, mądrość, prawdę, zaufanie, wierność, akceptację…

Uszanujmy nasz Ród, pokłońmy się przed tym, co było, a tym samym pokłonimy się przed Naszym istnieniem – Żadne życie nie było po nic…

Zapraszam Was do wspólnej medytacji, w której wejdziemy w przestrzeń i pamięć Rodową – Widzę WAS, Moje Serce przepełnia Wdzięczność.

TERMIN: 24 listopada 2019, godziny warsztatu: 10:00 – 16:00

INWESTYCJA: 350 PLN

ZAPISY: https://forms.gle/Jwjf69…

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 150 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

Dane do wpłaty (nowe od kwietnia)

Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwa warsztatu)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:

Kontakt:

  • tel. 534530858
  • tyiwszechswiat@gmail.com

Centrum Ty i Wszechświat

Więcej o mnie oraz innych moich projektach duchowych na: https://www.youtube.com/channel/UCE2G…