Warsztaty harmonizowania duszy i ciała. Obejmij swoje JA

Zapraszam na kolejne Warsztaty harmonizowania Ciała i Duszy.

1. Powitaj swoje ciało i siebie w swoim ciele.

Ćwiczenia relaksacyjne prowadzone przy subtelnych dźwiękach mis uwolnią napięcia i zmniejszą sztywności ciała, przygotują przestrzeń do podróży w głąb siebie.

2. Skontaktuj się ze swoimi JA

Medytacja kierowania przy dźwiękach mis zabierze nas w podróż w głąb siebie na spotkanie z naszymi „JA” – wzorcami energii, z których utkana jest nasza osobowość, które współdecydują o naszej tożsamości, naszych emocjach i uczuciach, nadają formę naszym działaniom, wspierają je lub hamują. Obudzimy świadomość i uważność na głosy Krytyka, Przymilaczka, wiecznie niezdowolonego Perfekcjonisty…, (i inne, które sami najlepiej znacie), by rozwinąć autorefleksję i samoakceptację.

3. Zintegruj nowe jakości

Zintegrujemy nowe jakości tworząc osobistą mapę „JA” i praktykując SOUL BODY FUSION w intencji miłości i akceptacji

  • Jak się ubrać? – wygodnie strój sportowy (legginsy, koszulka, bluza)
  • Czy trzeba mieć jakieś specjalne przygotowanie,? – udział w warsztatach nie wymaga specjalnej sprawności fizycznej
  • Co przynieść? – Duża białą kartę (A3 najlepiej), kolorowe flamastry (min, 3 różne kolory, na miejscu także będą)

Kilka słów o prowadzących

Marzena Kauri Praca z Ciałem

od ponad dwudziestu lat wspieram rozwój kreatywności i empowermentu, prowadziłam warsztaty z Public Relations i z rozwijania kompetencji miękkich w WSZIB w Poznaniu i we Wrocławiu, prowadzę warsztaty kreatywności i warsztaty teatralne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Moja podróż w głąb siebie rozpoczęła się od zgłębiania umysłu. Za naukową precyzją i zacięciem zajęłam się myślenie twórczym i możliwościami rozwijania kreatywności przez języki i dzięki językowi, co zaowocowało tytułem doktora habilitowanego. Zagadnienie to omawiam w swojej książce Twórcze schematy poznawcze a kreatywność językowa. Na przykładzie języka francuskiego jako obcego (2011). Następnie zaczęłam pracować z ucieleśnieniem umysłu, świadomością ciała i połączeniem z Duszą praktykując yogę i MA-URI®. W 2018 ukończyłam edukację w MA-URI® Institute Center For Ma-URI® HEALING Arts w Nowej Zelandii i uzyskałam licencję praktyka MA-URI® – polinezyjskiej sztuki uzdrawiania. Jestem praktykiem SOUL BODY FUSION®. Domu Dźwięku jest dla mnie jak drugi dom, twórcza oaza – zapraszam do niej na masaż MA-URI i warsztaty

Agnieszka Awiorko

od wielu lat praktykuję jogę według metody Iyengara. Interesują mnie również inne formy pracy z ciałem jak np. metoda Feldenkraisa czy Gaga (taniec), które poprzez ruch uczą nas budzić świadomość ciała. Od dwóch lat w moim szczególnym polu zainteresowań i eksploracji znalazła się joga powięziowa. Ten rodzaj pracy uczy nas wsłuchiwać się w odczucia płynące z ciała. Polega na bezwysiłkowym trwaniu w asanach poprzez odpuszczanie, odnajdywanie mikroruchów oraz rozbudzanie poczucia przestrzeni i odziaływania siły grawitacji.W czasie praktyki jogi powięziowej niczego nie wymuszamy na swoim ciele, nie stawiamy mu wymagań, po prostu wsłuchujemy się w nie i podążamy za nim.

Mariusz Czaiński

od wielu lat pracuję z dźwiękiem, gram na wielu instrumentach w tym na instrumentach archaicznych, komponuję, prowadzę relaksacyjne, uzdrawiające koncerty mis i gongów, indywidualne sesje masażu dźwiękiem w Domu Dźwięku.

1 lutego 2019, godz. 19:30 – 21:30

Inwestycja:

  • 75 PLN
  • przy rezerwacji do 17 lutego: 65 PLN
Rezerwacja miejsca

  • przez messengera Kauri – Praca z ciałem @marzena.wahine
  • telefoniczna: 600-010-578