Warsztaty Medytacji Sahaj Samadhi

Zapraszamy na Warsztaty Medytacji Sahaj Samadhi

Prowadzący SWAMI JAATAVEDA

światowej sławy nauczyciel programów Art of Living

Wewnętrzna cisza, dająca odpoczynek umysłowi jest nam niezbędna, żeby zaprowadzić równowagę emocjonalno-intelektualną w naszym życiu, a taką ciszę daje medytacja…

Medytacja jest uniwersalną metodą relaksu, a jej codzienna praktyka pozwala rozwinąć w pełni silną, niezachwianą osobowość.
Medytacja Sahaj Samadhi to naturalna, swobodna transcendencja. Sahaj w sanskrycie oznacza „naturalny” lub „bez wysiłku”. Samadhi – jest głębokim, nacechowanym spokojem stanem medytacyjnym. Regularne stosowanie tej techniki umożliwia umysłowi i całemu systemowi nerwowemu odpoczynek w głębokiej, wewnętrznej ciszy, wówczas bloki stresu hamujące swobodny przepływ energii, stopniowo ulegają rozpuszczeniu. Dzięki temu można uwolnić się od wszelkich napięć, utrzymać coraz dłuższe okresy spokoju, właściwego poziomu energii i poszerzonego stanu świadomości, co skutkuje lepszym stanem zdrowia, zwiększoną koncentracją i sprawnością umysłową.

Na co dzień oznacza to: bycie dynamicznym a jednocześnie odprężonym, właściwe decyzje we właściwym czasie, rozwiniętą intuicję komunikacyjną i biznesową, świadomość dostatku i skuteczność działania. Medytacja Sahaj Samadhi jest polecana wszystkim, którzy chcą być szczęśliwi w życiu osobistym i zawodowym, i na obu tych polach odnosić sukcesy.
Podczas sesji uczestnicy otrzymują szeroką wiedzę na temat medytacji, pakiet praktycznych umiejętności, a przede wszystkim osobistą mantrę, które pomogą podtrzymać i pogłębić efekty działania kursu i zachować doskonałą formę psychofizyczną.

Zajęcia prowadzone są dwujęzycznie – po angielsku, z tłumaczeniem na język polski.

termin: 20-22 stycznia,

  • piątek, godz. 18.00 – 21.00
  • sobota, godz.: 10.00 – 13.00
  • niedziela, godz.: 10.00 – 13.00
koszt: 500 zł nowi uczestnicy, 250 zł osoby powtarzające

dodatkowe informacje i zgłoszenia – agajak@op.pl, tel. 604 352 617

szczegóły na stronie www.artofliving.org/pl-pl