Warsztaty oddechowe ŚWIADOMY ODDECH

Zapraszam serdecznie na warsztaty oddechowe “Świadomy oddech”

Niewielu z nas wie, jak ważny jest dla nas oddech, jak może nam pomóc w funkcjonowaniu naszego organizmu.

Jeśli jesteś zestresowany, masz problemy ze skupieniem się, pojawiają się problemy z zaśnięciem, szybko się męczysz, pojawią się bezdechy nocne – to warto sięgnąć po narzędzie, które mamy w sobie – prawidłowy, świadomy oddech.

Mogłoby się wydawać, że tak prozaiczna czynność jak oddychanie, nie wymaga od nas żadnych umiejętności. Okazuje się jednak, że nie każdy potrafi prawidłowo oddychać. Większość z nas zatraciła zdolność do naturalnego, prawidłowego oddechu jeszcze w dzieciństwie, kiedy przestaliśmy wykorzystywać do tego celu przeponę.

Przez to nasz oddech znacznie się spłyca, co prowadzi do niedotlenienia wielu narządów wewnętrznych. Jeśli nasz oddech jest nieprawidłowy, nie tylko szybciej się stresujemy, ale także stajemy się ospali i trudniej skupić nam myśli na tym, na czym najbardziej w danej chwili nam zależy.

Dzięki warsztatom z oddechem:

  • dowiesz się jak prawidłowo oddychać
  • poznasz i opanujesz techniki oddechowe, które pokażą Ci jak dodać sobie energii, usunąć stres i lęki oraz jak wyciszyć się przed snem
  • dotlenisz swój organizm
  • obudzisz swoją intuicję i kreatywność
  • wypracujesz nowy, zdrowy nawyk
  • nauczysz się jak przy pomocy oddechu radzić sobie z emocjami i stresem.

Warsztat potrwa ok. 2 godziny.

Podczas spotkania będziemy bardzo intensywnie pracować z oddechem. Co zostanie poprzedzone wcześniejszą częścią teoretyczną.

Zapraszam na spotkanie osoby, które wcześniej nigdy nie praktykowały pracy z oddechem oraz osoby, które chciałyby pogłębić pracę z oddechem.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z oddechem, chcesz poprawić swoją jakość życia i chcesz wziąć udział w warsztacie, proszę o kontakt: poprzez FB, instagram, tel. 601312113.

17 września 2022, 10:00 – 12:00

Koszt udziału w warsztacie to 100 zł od osoby.

Warsztaty odbędą się, jeśli zbierze się grupa minimum 5 osób.

Jak przygotować się do warsztatu:

  • zabierz ze sobą matę i koc
  • ubierz wygodny strój
  • otwórz się na nowe doświadczenia

Kilka słów o mnie:

Mam na imię Monika, z wykształcenia jestem socjologiem, a z zamiłowania podróżniczką życia.

Od wielu lat jestem na drodze rozwoju osobistego i duchowego. Świadomym oddechem zajmuję się od ponad 2 lat poprzez udział w szkoleniach, gdzie miałam możliwość nauczyć się jak prawidłowo oddychać, jak wykorzystać różne metody oddechowe po to, by poprawić jakość naszego życia – promuję świadomy oddech i dzielę się tym z innymi.

Jestem certyfikowanym praktykiem metody Access Bars, miałam ogromną przyjemność ukończyć również 8 tygodniowy kurs Mindfulness MBSR – kurs uważności u certyfikowanego nauczyciela Agnieszki Pawłowskiej.

Od kilku lat jestem zakochana w morsowaniu, rok temu prowadziłam grupę kilkuosobową, gdzie praktykowaliśmy zimne kąpiele.

Niedawno rozpoczęłam przygodę z jogą kundalini oraz poszerzam wiedzę z zakresu ajurwedy.

Wszystkie metody pracy, które praktykuję z drugim człowiekiem pojawiły się po to, aby Twoje i moje życie stało się bardziej uważne, świadome, szczęśliwsze, lekkie, pełne obfitości i miłości oraz po to, by poprzez naszą świadomość lepiej wpływać na nasze życie.

A prywatnie jestem mamą 8 letniego syna, córką, siostrą i przyjaciółką. 

Serdecznie zapraszam

Monika Sobkowiak